Idealny tusz do rzęs dający efekt kociego oka
East News

Rossmann wyprzedaje tusz, który zapewnia efekt zalotnego, kociego spojrzenia. Teraz możesz go kupić ponad 30 proc. taniej 

Idealny tusz do rzęs dający efekt kociego oka
East News

Ostatnio coraz bardziej popularny jest makijaż w stylu „foxy eyes”, który sprawia, że oczy wizualnie zyskują bardziej seksowny, wydłużony, migdałkowy kształt. Choć główną rolę gra w nim eyeliner, kluczowy jest rownież odpowiedni tusz do rzęs, który mocno zaakcentuje włoski (zwłaszcza przy zewnętrznych kącikach oczu) oraz dobrze je podkręci i wydłuży. Do tego zadania świetnie sprawdzi się mascara Eye Catching od Bourjois, którą w obecnej promocji możesz znaleźć w Rossmannie za niecałe 40 zł.

Tusz do rzęs Eye Catching Bourjois
Mat. prasowe

BOURJOIS TUSZ DO RZĘS
NATURA
64.99 zł

 

Tusz dający efekt „kociego spojrzenia” z Rossmanna

Opakowanie tuszu Eye Catching zdecydowanie zwraca uwagę, jest bardzo estetyczne, a do tego nakrętkę zdobi wizerunek kota. Mascara wyposażona jest w zagiętą szczoteczkę z naturalnego włosia, która przy umiejętnym stosowaniu faktycznie ułatwia podkręcenie włosków. Mocno je też pogrubia i wydłuża, dzięki czemu daje efekt otwartego oka. Formuła produktu nie osypuje się i nie zbiera w grudki, a do tego wzbogacona jest proteinami jedwabiu, przez co wspiera kondycję włosków. Mascara spokojnie wytrzymuje cały dzień i nie odbija się na dolnej powiece. Na wizażu została oceniona na 4 w pięciopunktowej skali.

„Ilekroć widzę ten tusz na promocji zawsze ląduje w moim koszyku. Daje przepiękny efekt wachlarza rzęs już przy pierwszej warstwie, a przy drugiej wyglądają wręcz jak sztuczne. Nie osypuje się też ani nie odbija. Jego szczoteczka wymaga wprawy, ale po paru użyciach wiadomo jak z nią pracować.”

„Szczoteczka mascary o zaokrąglonym kształcie optymalnie aplikuje kosmetyk na powierzchnię rzęs i skutecznie podkręca włoski. Po aplikacji włoski są też wyraźnie wydłużone i pogrubione. Zalotny efekt kociego oka utrzymuje się przez cały dzień.”

„Skusiło mnie opakowanie i nazwa tuszu. Jego klasyczna, gruba szczoteczka idealnie sprawdza się przy moich rzęsach. Mascara ładnie pokrywa włoski na calej długości, nie skleja ich oraz lekko wydłuża i pogrubia. Można uzyskać nią delikatny lub dramatyczny efekt” - komentują wizażanki.

Więcej na temat makijaż Rossmann
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43