Makijaż z matową cerą
Pinterest

Rossmann wyprzedaje najlepszy podkład do poprawek w ciągu dnia 50 proc. taniej! Idealnie matuje i wygładza

Makijaż z matową cerą
Pinterest

Na rynku kosmetycznym największą popularnością niezmiennie cieszą się fluidy o płynnych konsystencjach. Warto jednak zastąpić je dla odmiany podkładami w kompakcie, zwłaszcza, że dużo lepiej sprawdzają się do poprawek w ciągu dnia i dają często bardziej naturalny efekt. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługuje podkład Facefinity Compact marki Max Factor, który jest obecnie przeceniony o prawie 50 procent i kosztuje 36,99 zł.

Podkład Facefinity Compact Max Factor
Mat. prasowe

MAX FACTOR PODKŁAD
NATURA
59.99 zł

 

Podkład w kompakcie z Rossmanna

Kosmetyk zamknięty jest w bardzo estetycznym opakowaniu z lusterkiem i gąbeczką, pod którą znajdują się dziurki umożliwiające przepływ powietrza, co zmniejsza ilość gromadzących się bakterii. Podkład ma jedwabistą konsystencję i łatwo równomiernie nałożyć go za pomocą dołączonej gąbeczki. Wyraźnie matuje cerę i ma całkiem porządne krycie, dzięki czemu radzi sobie z przykryciem większości niedoskonałości. Świetnie wygładza cerę, przy czym wygląda naturalnie i nie daje uczucia ciężkości. Długo utrzymuje się na skórze, a w przypadku ewentualnych poprawek jest bardzo poręczny i dobrze łączy się z nałożonym wcześniej makijażem. Mimo, iż z reguły powinien być nakładany od razu na krem lub bazę może być też z powodzeniem stosowany jako puder. Na wizażu podkład zdobył 146 recenzji i został oceniony na 4,2 w pięciopunktowej skali.

„Jak dla mnie super. Najbardziej sprawdza się na krem, bez podkładu. Ma bardzo dobre krycie i na długo matowi twarz.”

„Najlepszy podkład w kompakcie jaki miałam okazję wypróbować. Świetnie kryje, matuje cerę i do tego utrzymuje się na twarzy naprawdę długo. Zawiera też filtr SPF 15, który pomaga chronić skórę przed słońcem.”

„Używam go, gdy nie mam chęci na tradycyjny fluidu. Dobrze dopasowuje się do skóry, pięknie kryje i wygładza oraz nie daje sztucznego efektu maski. Ma bardzo eleganckie opakowanie z dużym lusterkiem, które potrafi uchwycić całą twarz” - komentują wizażanki. 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15