Makijaż wieczorowy
East News

Rossmann wyprzedaje 60 proc. taniej hitowy puder Bourjois. Kosmetyk nie podkreśla suchych skórek!

Makijaż wieczorowy
East News

Idealny makijaż przez długie godziny wymaga nie tylko właściwego podkładu, ale również pudru. To on finalnie decyduje o wykończeniu całego looku oraz o tym, jak prezentuje się w ciągu dnia. Teraz, kiedy najbardziej hot są naturalne looki z lśniącą cerą, warto wybierać pudry, które wygładzają cerę, ale nie tworzą „płaskiego” matu, jak np. puder transparentny Silk Edition od Bourjois.

Wygładzający puder z Rossmanna

Po puder od Bourjois zdecydowanie warto wybrać się właśnie teraz, gdy jest przeceniony o ponad 60 % w Rossmannie i kosztuje 27,19 zł. Zamknięty jest w całkiem eleganckim opakowaniu z lusterkiem. Po nałożeniu nie wybiela twarzy i jest niezauważalny. Sprawia, że cera jest wyraźnie wygładzona oraz zmatowiona, ale wciąż zachowuje naturalny wygląd. Śmiało można zapomnieć przy nim o efekcie maski. Sprawdzi się przy cerach z tendencją do przesuszania, gdyż nie podkreśla suchych skórek. Jest też niezastąpiony do poprawek w ciągu dnia - dobrze łączy się z kilkugodzinnym już makijażem i nie warzy się. Na wizażu został oceniony na 4,3/5.

Puder transparentny Silk Edition Bourjois
Mat. prasowe

BOURJOIS PUDER TRANSPARENTNY
CENEO
14.99 zł

 

„Wysokopółkowy puder w drogeryjnej cenie. Sprawia, że makijaż zyskuje lekkie, satynowe wykończenie. W regularnej cenie dość drogi, ale rekompensuje to jego wydajność (myślę, że mi spokojnie starczy na ok. 6 miesięcy przy codziennym używaniu).”

„Nie matuje na długo, ale i tak kupiłam kolejne opakowanie gdyż jako jedyny nie uwidacznia suchych skórek i nie ciemnieje. Cera wygląda po nim bardzo naturalnie. Trzeba jednak pamiętać, by uważnie obchodzić się z gąbeczką.”

„Puder nadaje skórze nieskazitelne i jedwabiste wykończenie. Produkt matuje skórę na wiele godzin i dobrze utrwala makijaż, a przy tym zapewnia komfortowe uczucie bez efektu maski” - komentują wizażanki.

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13