Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Rosja wygwizdana na Eurowizji
YouTube
Newsy

SKANDAL na Eurowizji: Fani wygwizdali Rosję. Potem uderzyli w ich czuły punkt [WIDEO]

Polityka dała o sobie znać podczas koncertu

Za nami 59. finał konkursu Eurowizji i występy aż 26 krajów, w tym oczywiście reprezentacji Polski. Śliczna Cleo i jej kipiące seksem tancerki zostały doskonale przyjęte w Kopenhadze, a każde zbliżenie na dekolty pięknych Słowianek wywoływało ogromny entuzjazm wśród publiczności. Nie da się ukryć, że był to najseksowniejszy występ tegorocznej edycji. Przypomnijmy: Mamy wideo z występu Polski z finału Eurowizji! Jest jedna zmiana

Na tak gorące przyjęcie nie mogły liczyć wokalistki z Rosji, siostry Tołmaczowe. Artystki zaprezentowały efektowny występ z utworem "Shine", ale podobnie jak podczas półfinału, również i dzisiaj zostały wygwizdane. Buczenie i gwizdy pojawiły się już w trakcie prezentacji wszystkich krajów na samym początku ceremonii. Taka reakcja jest oczywiście spowodowana sytuacją polityczną w Europie i interwencji Rosji na Ukrainie.

Zobacz: Rosja wygwizdana przez publiczność. Mamy wideo z półfinału

Kolejne "atrakcje" publiczność przygotowała w trakcie transmisji występu Rosjanek. Publiczność niemal cały czas unosiła w górze tęczowe flagi czyli symbol środowisk homoseksualnych. Nie przegapił tego również realizator transmisji. Tutaj również nie może być mowy o przypadku. Ciekawe, czy Rosjanie znani z homofobicznego i nieludzko restrykcyjnego w tym względzie prawa odczytali tak subtelną wiadomość? Miejmy nadzieję, że tak - symboliczne gesty mogą znaczyć bardzo wiele.

Oglądaliście finał Eurowizji 2014? Gesty w kierunku Rosjan były potrzebne? 

Zobacz: Skandal na Eurowizji: Ormianin obraża Kobietę z brodą


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Donatan i Cleo w finale Eurowizji 2014. Polska w finale Eurowizji 2014. My Słowianie w finale Eurowizji 2014
Facebook/eurovision.tv
Newsy
Polska na Eurowizji 2014: Które kraje na nas zagłosowały? Szokujące zero punktów od...
Tak zagłosowała Europa

Na ten moment czekaliśmy wszyscy. W czwartek Cleo i Donatan z utworem "My Słowianie" zakwalifikowali się do wielkiego finału Eurowizji 2014 . Nasz występ wzbudził mnóstwo emocji i rozpisywała się o nim prasa w całej Europie. Podczas finału Cleo i jej seksowne tancerki powtórzyły wielkie show z nadzieją, że widzowie docenią słowiańską urodę i talent. Przypomnijmy: Mamy wideo z występu Cleo w finale Eurowizji! Ostatecznie Polska zdobyła 62 punkty, co dało nam 14. pozycję na 26. występujących krajów. Szokiem może być brak punktów od Irlandii czy Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka pokaźna liczba naszych rodaków. Na medal spisali się za to Niemcy i Włosi, którzy w porównaniu do reszty, hojnie obdarowali nasz występ. Zobacz: Mamy seksowne zdjęcia Słowianek Donatana z Eurowizji. Tego o nich nie wiedzieliście GŁOSY ODDANE NA WYSTĘP POLSKI (w punktach): Azerbejdżan: 2 Grecja: 1 Czarnogóra: 4 Francja: 5 Islandia: 3 Macedonia: 5 Szwecja: 2 Białoruś: 7 Niemcy: 10 Norwegia: 2 Węgry: 3 Mołdawia: 2 Włochy: 8 Ukraina: 7 Słowenia: 1 GŁOSY ODDANE Z POLSKI (W PUNKTACH): Holandia: 12 Szwajcaria: 10 Niemcy: 8 Norwegia: 7 Dania: 6 Ukraina: 5 Szwecja: 4 Finlandia: 3 Hiszpania: 2 Armenia: 1   Tak wyglądał wielki finał Eurowizji 2014:

Eurowizja: Reprezentantka Rosji jeździ na wózku
Newsy
PILNE! A jednak! Rosja wycofuje się z Eurowizji 2017! Dlaczego?

A jednak! Rosja wycofała się z Eurowizji 2017! Europejska Unia Nadawców infromuje na oficjalnej stronie, że nadawca rosyjski nie będzie uczestniczył w Eurowizji 2017 po tym, jak Rosja odrzuciła dwie alternatywne opcje zaproponowane przez organizatorów – „zdalny” występ Yulii Samoylovej lub zmianę reprezentanta. O co chodzi?   Eurowizja 2017 bez Rosji! Co się stało?   Tegoroczny występ Rosji podczas Eurowizji od początku wzbudza mnóstwo kontrowersji. A to wszystko za sprawą reprezentantki kraju, Julii Samojołowej, poruszającej się na wózku,  która w 2015 roku głośno wyrażała swoje poparcie dla przyłączenia Krymu do Rosji, przez co władze ukraińskie zabroniły jej przekroczenia granicy, a tym samym zablokowały występ podczas konkursu. Europejska Unia Nadawców negocjowała z władzami Ukrainy ewentualną zmianę decyzji. Rosja otrzymała dwie propozycje - Julia mogłaby wystąpić za pośrednictwem transmisji satelitarnej lub zmienić reprezentanta. Blokowanie przez rząd ukraiński występu Rosji zostało jednak ostro skrytykowane przez EBU. Zobacz:  Eurowizja grozi Ukrainie wykluczeniem z festiwalu za blokowanie występu Rosji!   Teraz wszystko jasne - Rosja wycofuje się z Eurowizji 2017! To oznacza, że w konkursie weźmie 42, a nie 43 państwa. Jak całą sprawę komentuje Julia? Oczywiście, że jestem zawiedziona, ale nie rozpaczam – nigdy nie tracę wiary i nie spuszczam głowy (…) Tak czy siak zrobiłam to, co chciałam – nauczyłam się angielskiego, przygotowywałam piosenkę, próbowałam nie czytać wiadomości i być z dala od tego zgiełku. Wciąż nie miałam czasu zobaczyć stroju na Eurowizję – na razie tylko o nim rozmawialiśmy. - mówi Julia w rozmowie z Kp.ru. Zobacz:  Kasia Moś odwiedziła redakcję Party.pl! Zobaczcie, co z nami robiła! Historia Rosji na Eurowizji Rosja na konkursie Eurowizji...

Próby generalne Polski na Eurowizji 2014
eurovision.tv
Newsy
Zmiany w występie Donatana i Cleo. Po próbie dla jurorów dostali ogromne brawa [WIDEO]
Bardzo pozytywne przyjęcie polskiego show

Za nami pierwszy półfinał Eurowizji 2014 , w którym udział wzięło aż 16 państw. Na koncercie nie zabrakło wielu emocji i niespodzianek. Największe wywołał występ Rosji, która po tym jak awansowała do wielkiego finału została wygwizdana przez publiczność. Miało to oczywiście związek z ostatnimi wydarzeniami politycznymi na wschodzie. Przypomnijmy: Skandal na Eurowizji: Rosja wygwizdana przez publiczność  Dziś wieczorem emocje sięgną zenitu, gdyż przekonamy się czy nasi reprezentanci, czyli Donatan i Cleo , przejdą do finału. Wśród swoich konkurentów mają chociażby kobietę z brodą, Conchitę Wurst z Austrii, która jest typowana na faworytkę konkursu. Wczoraj odbyły się próby generalne uczestników naszego półfinału. Nasza reprezentacja zdecydowała się wprowadzić kilka zmian i poprawić szczegóły takie jak wizualizacje w tle czy ujęcia kamer. Na scenie ponownie zaprezentowały się tancerki, które robią coraz większe wrażenie na zagranicznej publiczności. Ten występ był o tyle ważny, że decydował o punktach przyznawanych przez jurorów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Polacy spotkali się ze sporym entuzjazmem ze strony obecnych na miejscu dziennikarzy i gości. Czy mocny głos Cleo, rytmiczna piosenka i seksowne dziewczyny zagwarantują nam miejsce w finale? Przekonamy się już dzisiaj. Zobacz:  Pierwszy półfinał Eurowizji za nami. Kto awansował do finału?   Ujęcie z daleka:   Tak wystąpiła Polska na Eurowizji 2014:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner