Party Stories
Weronika Rosati o serialu "Strażacy"
ONS
Newsy

Weronika Rosati jako pierwsza skomentowała okładkę Bruca Jennera po zmianie płci. Co napisała?

Co napisała?

Od wczoraj nie mówi się o niczym innym jak tylko o okładce „Vanity Fair”, na której znalazł się Bruce Jenner – ojczym Kardashianek – jako… kobieta.

„Mówcie mi Caitlyn” zapowiada Bruce i pozuje w charakteryzacji jako gwiazda złotego wieku Hollywood.
Amerykańskie gwiazdy szeroko komentują jego decyzję. A co na to nasz polski rodzimy show-biznes?

Na razie jako pierwsza wypowiedziała się Weronika Rosati. Czy popiera Bruce’a?

#NazywajmnieCaitlyn szacunek do twojego odważnego serca - napisała na swoim Instagramie gwiazda.
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zrzut_ekranu_2015-06-2_o_11.20.19.png
Newsy
Caitlyn Jenner (kiedyś Bruce Jenner) w „Vanity Fair” - najciekawsze cytaty
O zmianie płci, oszukiwaniu siebie i związku z Kriss Jenner

Dziennikarka „ Vanity Fair ” spędziła z (jeszcze wtedy) Bruce'em Jennerem wiele godzin, starając się zrozumieć, co myśli i czuje ojczym Kim Kardashian (drugi mąż jej matki Kriss Jenner) podczas swojej przemiany w kobietę.   W efekcie powstał niezwykły tekst i piękna sesja autorstwa Annie Leibovitz w ostatnim numerze „Vanity Fair”, w ktorym po raz pierwszy Bruce Jenner prezentuje się po metamorfozie jako Caitlyn Jenner . Przeczytajcie szczerze i poruszające wyznania Caitlyn Jenner z „Vanity Fair”. Popieracie jej decyzję? Dlaczego zdecydowała się na przemianę z mężczyzny w kobietę i to na oczach milionów ludzi:   Wyobraziłam sobie, że leżę na łożu śmierci. Wtedy do mnie dotarło, że nie chcę tej tajemnicy zabierać ze sobą do grobu, nie chcę w tej ostatniej chwili wyrzucać sobie, że nie poradziłam sobie ze sobą i spaprałam swoje życie. O swoim życiu przed zmianą płci: Ogromny dyskomfort, że nie mogę być sobą, towarzyszył mi od rana do nocy. To było bardzo przygnębiające. Zdecydowałam się na tę zmianę, nie po to, żeby wzbudzać sensację, ale żeby móc żyć. O oszukiwaniu swojej żony Kriss Jenner: Moim największym błędem było to, że nie powiedziałem jej wystarczająco jasno, kim naprawdę jestem i co czuję. O przestawieniu się z bycia Bruce'em na bycie Caitlyn Jenner: Zdarzały mi się pomyłki. Np. będąc już kobietą, ubraną w damskie rzeczy i umalowaną, przedstawiłam się jako Bruce Jenner. Dopiero potem zdałem sobie sprawę, jak to wyglądało.

Zrzut_ekranu_2015-06-2_o_11.20.19.png
Newsy
Caitlyn Jenner (czyli ojczym Kardashianek) pobiła rekord Baracka Obamy. Milion followersów na Twitterze w 4 godziny!
Najgorętsza postać amerykańskiego show-biznesu

O tym mówi cały świt! Wczoraj do mediów wyciekła okładka “Vanity Fair”, na której znalazł się Bruce Jenner. Ojczym Kim Kardashian zaskoczył wszystkich i na okładce pojawił się jako kobieta! “Mówcie mi Caitlyn”, ogłasza na pierwszej stronie. Zdjęcia Caitlyn Jenner w białym body wykonała Annie Leibovitz. Ta sesja była dla Caitlyn wyjątkowo ważna. “Bruce zawsze musiał kłamać. Zawsze żył w kłamstwie. Każdego dnia, od rana do nocy, żył z sekretem. Caitlyn nie ma tajemnic. Gdy okładka ukaże się na rynku, zacznie się moja wolność”, mówiła Caitlyn. Już po kilku godzinach okładka “Vanity Fair” stała się hitem sieci, a Caitlyn Jenner w cztery godziny zdobyła aż milion followersów na Twitterze. Tym samym Caitlyn Jenner pobiła rekord Baracka Obamy, który dotychczas najszyjciej zdobył ponad milion obserwatorów na Twitterze. Jego rekord to pięć godzin. Jenner nieco ponad cztery!

Caitlyn Jenner nową ambasadorką MAC?
Facebook
Newsy
Caitlyn Jenner zaledwie tydzień temu zmieniła płeć. Teraz ma szansę na duży kontrakt
Negocjuje warunki ze znaną marką kosmetyczną

O tym, że ojciec Kardashianek Bruce Jenner zmienił płeć pisał cały świat. Caitlyn Jenner , bo tak teraz nazywa się Bruce Jenner, w ciągu czterech godzin pobiła rekord Baracka Obamy i zdobyła milion obserwatorów na Twitterze! Zobacz:  Caitlyn Jenner (czyli ojczym Kardashianek) pobiła rekord Baracka Obamy. Milion followersów na Twitterze w 4 godziny! Choć gwiazda pojawiła się w mediach zaledwie tydzień temu to popularności może jej pozazdrościć niejedna osoba. Zmiana płci wywołała takie zamieszanie i sensację, a Caitlyn szybko pojawiła się na okładce "Vanity Fair" w pięknej sesji autorstwa Annie Leibovitz. Teraz kolejny krok w kierunku Jenner wykonała Estee Lauder - właściciel marki MAC. Jak donosi "Page Six" Caitlyn Jenner ma być nową ambasadorką kosmetyków. Gwiazda doskonale wpisuje się w hasło kampanii, które brzmi: „All ages. All races. All sexes", czyli w każdym wieku, każdej rasy, każdej płci. Kibicujecie Jenner? Zobacz na Polki.pl: Śliczny makijaż w stylu Kendall Jenner  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner