Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk toczą spór o pieniądze. Dlaczego?

Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews

Między Weroniką Rosati, a Piotrem Adamczykiem toczy się spór o pieniądze. Aktorka chce odszkodowania za wypadek. Uraz nogi, jakiego doznała aktorka ponad dwa lata temu w wypadku samochodowym, który spowodował Adamczyk był na tyle poważny, że Rosati przeszła kilka operacji i do dziś potrzebuje rehabilitacji.

Weronika Rosati toczy spór z Piotrem Adamczykiem o pieniądze

Piotr Adamczyk, kiedy był w związku z Rosati, bardzo o nią dbał i pomagał jej podczas rehabilitacji. Teraz, gdy już nie są razem, toczą spór o odszkodowanie. Rosati liczyła na pieniądze na dalszą rehabilitację, bo dopiero niedawno zaczęła znowu pracować. Piotr natomiast nie podpisał stosownych dokumentów.

 

Super Express dotarł do adwokata Adamczyka, który wyjaśnia racje swojego klienta. I dodaje, że wydał on już na leczenie Rosati ponad 300 tys. zł.

Nieprawdą jest, że pan Piotr Adamczyk odmówił podpisania "oświadczenia sprawcy wypadku", albowiem nigdy nikt nie zwrócił się do niego z prośbą o takowe oświadczenie - mówi Super Expressowi Paweł Granecki, adwokat gwiazdora i dodaje: - Piotr Adamczyk pokrył koszty wszystkich operacji, leczenia oraz rehabilitacji zarówno tych wykonywanych za granicą, jak i w Polsce. Do dnia dzisiejszego kwota ta stanowi ponad 300 tys. zł.

Gazeta sugeruje, że finał sporu o pieniądze z odszkodowania znajdzie się w sądzie. Jednak z naszych informacji wynika, że para chce to załatwić polubownie. Aktorka liczy, że Adamczyk podpisze stosowne dokumenty i będzie po sprawie.

 

Zobacz: Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Mamy fragmenty wywiadu z "Vivy!"

 

Weronika Rosati z Piotrem Adamczykiem - tuż po wyjściu ze szpitala nosił ją na rekach:

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk wracają ze szpitala

Weronika Rosati o kulach po wypadku:

Weronika Rosati wychodzi na ulice o kulach w gipsie

Weronika Rosati tuż po rozstaniu z Adamczykiem wyglądała rewelacyjnie:

Weronika Rosati na finale plebiscytu "Serce dla zwierząt"

Więcej na temat Weronika Rosati Piotr Adamczyk
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08