Łukasz z nowej edycji Big Brothera
East News

Pierwszy romans w "Big Brotherze"?! Zobaczcie, kogo pocałował Łukasz!

Łukasz z nowej edycji Big Brothera
East News

Blisko tydzień temu rozpoczęła się kolejna edycja "Big Brothera". W domu Wielkiego Brata pojawili się nowi uczestnicy, a show prowadzi Gabi Drzewiecka, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Po kilku dniach od wejścia do domu Wielkiego Brata uczestnicy zdążyli się już poznać i - jak się okazuje - niektórzy bardzo się do siebie zbliżyli! Czyżby na oczach widzów rodził się kolejny romans w "Big Brotherze"? Spójrzcie tylko na ten pocałunek! 

Pocałunek uczestników "Big Brothera" 

Okazuje się, że pierwszy pocałunek w nowej edycji "Big Brothera" należał do 37-letniego Łukasza i Kasi, jednej z bliźniaczek! Łukasz od samego początku programu spędza sporo czasu w towarzystwie kobiet. Z Karoliną wskoczył do jacuzzi, a z pozostałymi koleżankami chętnie porusza tematy tabu.

Ostatnio zbliżył się do jednej z bliźniaczek, której zafundował masaż, a później skradł jej buziaka! Czyżby szykował się romans w najnowszej edycji "Big Brothera"?

Jak na pocałunek uczestników show zareagowali internauci? 

- Ten to do wszystkich tam podbija 🤦‍♀️
- Szybko im to idzie :)
- wooow już romanse 🤭😳😯- pislai fani programu. 

Zobaczcie, jak wyglądał pierwszy pocałunek w nowej edycji "Big Brothera"! Myślicie, że to początek romansu uczestników reality-show? 

Przypominamy, że w poprzedniej edycji show uczucie narodziło się między Magdą a Olehem oraz między Igorem a Angeliką! 

Zobacz także: Było ponad 2 mln, a jest... Wyniki oglądalności pierwszego odcinka nowej edycji "Big Brothera" rozczarowują?

Pocałunek uczestników "Big Bothera".

 

Łukasz i jedna z bliźniaczek mocno się do siebie zbliżyli?

 

 

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48