Edyta Górniak na spacerze z Michałem Nocnym

Co łączy Edytę Górniak i Michała Nocnego? Znamy prawdę!

Edyta Górniak na spacerze z Michałem Nocnym

 

Edyta Górniak ma romans z Michałem Nocnym?


Edyta Górniak znalazła nową miłość? Niedawno pojawiły się zdjęcia, na których widać, jak gwiazda spaceruje po ulicach Warszawy z producentem muzycznym, Michałem Nocnym. Nie byłoby w tych zdjęciach nic dziwnego, gdyby nie fakt, że para trzymała się za ręce! Wspólna praca nad płytą Edyty zbliżyła ich do siebie?
 

“Edyta i Michał znają się od prawie dwóch lat. Pracują razem, często spotykają się w studiu nagraniowym, jeżdżą razem na koncerty. To naturalne, że połączyła ich przyjaźń. Media na siłę próbują połączyć Edytę z nowym mężczyzną, ale prawda jest taka, że Edyta od rozstania z Piotrem Schrammem nie spotyka się z nikim. Michał jest jej przyjacielem, a najważniejszym mężczyzną w jej życiu jest Allan” - zdradza nam osoba z otoczenia gwiazdy.


Edyta Górniak wraz z Michałem pracuje obecnie nad solową płytą, która ukaże się już jesienią. Para przygotowuje się również do trasy koncertowej artystki “Love2Love”, na której pojawi się wielu znakomitych gości!
 

Edyta Górniak na spacerze z Michałem NocnymEdyta Górniak na spacerze z Michałem NocnymEdyta Górniak na spacerze z Michałem Nocnym


 

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33