Romans Alicji Bachledy Curuś i Piotra Woźniaka
ONS

Bachleda i milioner już nie są parą. Starak znalazł nową miłość

Romans Alicji Bachledy Curuś i Piotra Woźniaka
ONS

Na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni uwagę wszystkich przykuwała Alicja Bachleda Curuś. Aktorka była prawdziwą ozdobą wielkiej imprezy. W nadmorskim kurorcie pojawił się również Piotr Woźniak-Starak, którego media przez kilka ostatnich tygodni znów łączą z piękną gwiazdą. Przypomnijmy: Milioner Bachledy pozował w Gdyni z tajemniczą blondynką. Za kulisami wyglądało to inaczej

Podczas festiwalu Alicja i Piotr spędzili ze sobą mnóstwo czasu. Na oficjalnych wyjściach nie chcieli jednak ze sobą pozować. Okazuje się, że aktorka i milioner próbowali w wakacje odnowić uczucie, które kiedyś ich łączyło, jednak nic z tego nie wyszło. Dlatego też starają się nigdzie nie pokazywać razem:

Przed laty byli parą i w wakacje próbowali odnowić uczucie, które ich łączyło. Jednak po jakimś czasie stwierdzili, że wolą zostać przyjaciółmi. Dlatego już męczą ich plotki o tym, że mają romans - czytamy w "Party"


Starak na miejsce Alicji znalazł już nową miłość. Podobno jest nią gwiazda TVN. Za to Bachleda spotka się z przystojnym brunetem.

Zobacz: Bachleda dawno nie zagrała w filmie. Korwin: Nie ma za dużo talentu
Alicja Bachleda Curuś na Festiwalu Filmowym w Gdyni: 

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30