Party Stories
Roman Giertych komentuje zatrzymanie
Newsy

Roman Giertych komentuje zatrzymanie przez CBA! "Nie pozwólcie, żeby moje zatrzymanie przykryło katastrofę epidemiczną rządu PiS"

Roman Giertych zatrzymany. Za co? Jak komentuje? Za co zatrzymali Romana Giertycha? Giertych komentuje rozstanie.

Roman Giertych został zatrzymany przez CBA. Dziś po południu jako pierwsza o tym fakcie poinformowała córka adwokata, Maria Giertych. Prawnik w imieniu córki poprosił też o podawanie w mediach swoich pełnych danych, a sam niedawno odniósł się na Twitterze do swojego zatrzymania i napisał:

Zostałem dziś zatrzymany pod zarzutem działania na szkodę jakiejś spółki, skuto mnie kajdankami w przeddzień sprawy aresztowej L. Czarneckiego, którego jestem jedynym obrońcą. Nie pozwólcie, żeby moje zatrzymanie przykryło katastrofę epidemiczną rządu PiS, bo taki jest tego cel - czytamy na Twitterze adwokata. 

Magda Gessler: „Ania Przybylska będzie dla mnie wzorem!”

Roman Giertych komentuje zatrzymanie

Sprawa jest bardzo głośna, w końcu dotyczy jednego z najpopularniejszych prawników w Polsce. Adwokat został zatrzymany w sądzie tuż po tym, jak wyszedł z rozprawy. Oprócz Romana Giertycha zatrzymano też 11 innych osób, w tym biznesmena Ryszarda K. Jak informuje CBA zatrzymani usłyszą zarzuty przywłaszczenia środków spółki i prania brudnych pieniędzy:

Materiał zgromadzony przez CBA wskazuje, że zatrzymani brali udział w zorganizowanym procederze polegającym na wyprowadzaniu pieniędzy ze spółki, przywłaszczeniu i praniu pieniędzy. Szkoda w mieniu przekracza 90 mln złotych. Zatrzymani trafią do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty działania na szkodę spółki, przywłaszczenia mienia i prania pieniędzy. - informuje Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Według CBA sprawa jest rozwojowa. Co więcej, prawnik w piątek miał uczestniczyć w sprawie dotyczącej Leszka Czarneckiego, który jest klientem Romana Giertycha w zawiązku z tzw. aferą GetBack.

 

Roman Giertych zatrzymany przez CBA
East News

Roman Giertych z żoną, Barbarą. 

Roman Giertych z żoną
EastNews

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roman Giertych komentuje zatrzymanie
Newsy
Roman Giertych trafił do szpitala!  Szokujący wpis córki adwokata: "Zemdlał w obecności funkcjonariusza CBA"
Córka Romana Giertycha opublikowała wstrząsający wpis, w którym zdradziła, że jej tata zemdlał podczas przeszukiwania ich domu przez CBA. Co się dzieje z adwokatem?

Córka Romana Giertycha opublikowała wstrząsający wpis, w którym zdradziła, że jej tata zemdlał podczas przeszukiwania ich domu przez CBA. Co się dzieje z adwokatem? Maria Giertych zaledwie kilka godzin temu jako pierwsza poinformowała, że jej tata został zatrzymany przez funkcjonariuszy CBA. Jak informowały później media, do zatrzymania doszło w sądzie, tuż po wyjściu Romana Giertycha z sali rozpraw. Oprócz Romana Giertycha zatrzymano też 11 innych osób, w tym biznesmena Ryszarda K. Jak informuje CBA zatrzymani usłyszą zarzuty przywłaszczenia środków spółki i prania brudnych pieniędzy. Roman Giertych trafił do szpitala Po tym, jak CBA zatrzymało Romana Giertycha rozpoczęło się przeszukanie w jego domu. Adwokat uczestniczył w przeszukaniu, jednak - jak informuje jego córka- w trakcie czynności zemdlał i trafił do szpitala. Maria Giertych opublikowała przerażającą informację na Twitterze.  Tata trafił do szpitala po tym jak zemdlał w obecności funkcjonariusza CBA w łazience. Wcześniej czuł się dobrze i mówił, że po jego odpowiedzi „nie” na pytanie funkcjonariuszy o to czy ma myśli samobójcze wybuchli oni śmiechem. Nie chcę myśleć co się stało. Dziękuje za wsparcie- napisała Maria Giertych.  Żona Romana Giertycha w  "Kropce nad i" w TVN24 zdradziła, w jakim stanie jest jej mąż.  Mój mąż się czuje źle, jest w stanie sytuacji zagrażającej życiu. Stracił przytomność i przez dłuższą chwilę tej przyjemności nie odzyskał- powiedziała Barbara Giertych. Przypominamy, że kilka godzin wcześniej Roman Giertych opublikował w sieci wpis, w którym przypomniał, że został zatrzymany dzień przed ważną sprawą Leszka Czarneckiego, którego jest jedynym obrońcą.  Zostałem dziś zatrzymany pod...

Roman Giertych zatrzymany
EastNews
Newsy
Roman Giertych zatrzymany przez CBA! Córka adwokata: "Trwa przeszukanie naszego domu" 
PILNE! Roman Giertych zatrzymany przez CBA! Komentują córka i żona: "W takim kraju żyjemy, zaczęło się"

Roman Giertych został zatrzymany przez CBA. O całej sprawie poinformowała córka adwokata, z kolei żona byłego polityka dodała, że do zatrzymania doszło w sądzie. W mieszkaniu Romana Giertycha trwa przeszukanie: W dniu dzisiejszym CBA zatrzymało Romana Giertycha, mojego tatę. Trwa przeszukanie naszego domu. Będę podawać dalsze informacje. Z wyrazami szacunku, Maria Giertych - napisała na Twitterze córka adwokata Maria Giertych. Razem z popularnym adwokatem zatrzymano również Ryszarda K., biznesmena. CBA poinformowało, że do zatrzymania doszło w związku ze śledztwem dotyczącym działań na szkodę spółki giełdowej.   Materiał zgromadzony przez CBA wskazuje, że zatrzymani brali udział w zorganizowanym procederze polegającym na wyprowadzaniu pieniędzy ze spółki, przywłaszczeniu i praniu pieniędzy. Szkoda w mieniu przekracza 90 mln złotych.  Zatrzymani trafią do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty działania na szkodę spółki, przywłaszczenia mienia i prania pieniędzy. Sprawa jest rozwojowa i planowane są kolejne zatrzymania. - informuje CBA. Dla portalu naTemat.pl sprawę aresztowania jednego z najpopularniejszych prawników w Polsce skomentowała jego żona, Barbara Giertych: Nie wiemy, gdzie został przewieziony mąż, prawdopodobnie do prokuratury w Poznaniu, ale nie mam pewności. Nie spodziewaliśmy się tego Córka adwokata na życzenie swojego taty poinformowała, aby używać pełnych danych Romana Giertycha i dodała: Tata prosi o podawanie pełnych danych i przekazanie, że jest to sprawa polityczna, która ma na celu przykrycie katastrofalnej sytuacji epidemicznej spowodowanej przez nieudolność rządu PiS. W dniu dzisiejszym CBA zatrzymało Romana Giertycha, mojego tatę. Trwa przeszukanie naszego domu. Będę podawać dalsze informacje. Z wyrazami...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner