Roma Gąsiorowska w Maglu Towarzyskim
ONS

Operacje plastyczne i poprawianie urody w gabinetach kosmetycznych w naszym kraju przestaje być tematem tabu. Przyczyniają się do tego gwiazdy, które w telewizyjnych programach pokazują jak poprawiają sobie niedoskonałości ciała. Zobacz: Marta Grycan pokazała, jak robi sobie wampirzy lifting

W show-biznesie są jeszcze takie osoby, które sprzeciwiają się botoksowi i różnego rodzaju liftingom. W ostatnim odcinku "Magla Towarzyskiego" gościła Roma Gąsiorowska, która w rozmowie z Karoliną Korwin Piotrowską i Tomaszem Kinem opowiedziała, jak ten problem widzi ze swojej perspektywy i co sądzi o koleżankach, które mają "nieruchome twarze".

- Myślę, że są biedne bo nie akceptują siebie. To jest przede wszystkim rzecz, którą widać. Ja teraz jestem specjalistką i rozpoczęłam szkolenia autoprezentacji i świadomości siebie i body language, i innych rzeczy tego typu. To można zobaczyć. Są na to sposoby. Też jako aktor pracujesz na, jak to się mówi, materiale ludzkim. Tak naprawdę głos, postawa, jaki makijaż robisz. Wszystko mówi o tym, że się nie akceptujesz. Nawet to jak jesteś po raz pierwszy w otoczeniu i w jakim punkcie staniesz.


Aktorka wyznała również, że sama nie zamierza ingerować w swoje ciało i ubolewa nad faktem, że otaczają, ją takie osoby, które zamiast skupiać się na pracy, wolą przeglądać się w lustrze.

- Ja nie myślę, że powinnam. Ja akceptuję siebie. Nie jestem samotna, a to wszystko wynika z samotności. Jeśli ktoś ma bliskich ludzi dookoła, ale ma poczucie, że jest samotnym, to kropla drąży skałę i powstaje taka dziura, którą wypełniamy kwasem. W tym momencie zaczynamy przed lustrem akceptować siebie, pięknie wyglądamy i już mamy pewne tematy załatwione. Mam takie koleżanki. To nie wkurza, ale nie jest to partner. Bardzo jest to przykre, że zajmujemy się nie tym sednem i rolą, tylko się mijamy.


Zgadzacie się ze słowami Gąsiorowskiej. Nadmierne dbanie o siebie i lęk przed starością wynika z kompleksów, jakie mają niektóre gwiazdy?

Ma dopiero 21 lat i już jest POLSKĄ królową operacji plastycznych: