Powstała gra "Rolnik szuka żony"
1/4
Powstała gra "Rolnik szuka żony"

 

Program "Rolnik szuka żony" znika z anteny - w niedzielę zobaczymy ostatni, finałowy odcinek show, w którym na pewno nie zabraknie wielkich emocji.

 

Zobacz: A jednak! Agata pojawi się w finale "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie ZWIASTUN ostatniego odcinka show

 

Ale dla wszystkich fanów tego programu mamy niezłą niespodziankę, dzięki której w ogóle nie będą musieli się z nim rozstawać. Nigdy nie zgadniecie, o co chodzi ;)

 

Zobacz: Tę ciążę przewidział sołtys ze wsi Grześka?! Rodzina programu "Rolnik szuka żony" znowu się powiększy?

2/4
Powstała gra "Rolnik szuka żony"

 

Firma Tactic wraz z TVP przygotowała... grę planszową na bazie programu „Rolnik szuka żony” - jest już w sprzedaży w cenie 58,99 zł! Na czym polega gra? 

Graj jako Rolnik lub jako kandydat(ka) i odpowiadaj na pytania, aby przesuwać się na planszy. Rolnik i kandydaci mają własne ścieżki, a gracze, którzy spotkają się na środku, będą mogli nazywać siebie bratnimi duszami! Oparta na bardzo popularnym programie telewizyjnym! Zabawna gra w swaty dla dorosłych. Zawiera ciekawe pytania związane nie tylko z życiem na wsi! - czytamy.

My na pewno będziemy w nią grać! :) 

 

Co Wy na to? To idealny prezent na Mikołajki lub święta! 

 

3/4
Rolnik szuka żony - zwiastun finałowego odcinka
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

W finałowym odcinku show zobaczymy zaś  rolników oraz wszystkie kandydatki, także te odrzucone. Nie zabraknie więc m.in. Pauliny, która w stosunku do Łukasza będzie bardzo ostra! Okaże się również, które pary przetrwały próbę czasu, a które nie. 

 

Zobacz: "Zaczniemy od syna"! Czyżby szykowała się kolejna ciąża w "Rolnik szuka żony"?

 

4/4
Facebook

 

Kolejną edycję "Rolnik szuka żony" zobaczymy jesienią 2019 roku. Wiosną Marta Manowska poprowadzi inny program, który pojawi się na jego miejscu - "Sanatorium miłości". Gra planszowa jest więc idealnym zastępstwem dla wszystkich fanów show ;) 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony