Bardowscy remontują dom.

"Rolnik szuka żony". Nowy dom Ani i Grześka Bardowskich jest ogromny! Spójrzcie tylko na te wnętrza! 

Bardowscy remontują dom.

Jak będzie wyglądać nowy dom Ani i Grześka Bardowskich z "Rolnik szuka żony"? Czy para, która poznała się w drugiej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach wkrótce zakończy budowę swojego nowego gniazka? Ania i Grzesiek chętnie publikują  filmy, na którym pokazują, jak aktualnie wygląda ich posiadłość. Spójrzcie sami! 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Ania Bardowska pokazała nowy film z budowy domu! Zdradziła, gdzie będzie ulubione miejsce Grześka!

Dom Ani i Grześka Bardowskich

Na początku tego roku Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili swoim fanom, że wkrótce rozpoczną budowę nowego domu. Para, która od początku swojego związku mieszkała razem z rodzicami rolnika, postanowiła wybudować własne gniazdko. Ania i Grzesiek Bardowscy w jednym z filmów na youtube.com zdradzili, jaki projekt domu wybrali. 

- Ten projekt jest mega prosty, a zarazem piękny - przyznała Ania. 
- Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie - dodał Grzesiek.

Prace na działce rozpoczęły się zaledwie kilka miesięcy temu, a dziś ich nowy dom ma już dach! Ostatnio Ania i Grzesiek zdradzili, jak ma wyglądać ich sypialnia, garderoba i pokój syna. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Przypominamy, że dom pary ma 200 m2! 

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" przygotowała niezwykłą niespodziankę dla Jasia! Ten pomysł skradł serca jej fanów

Ania i Grzesiek Bardowscy wiosną tego roku pokazali projekt nowego domu. Wydawał się ogromny! I nic dziwnego, ponieważ właśnie taki miał być! 

Rolnik szuka żony: Ania Bardowska pokazała projekt nowego domu
screen youtube.com

Po kilku miesiącach prac na budowie ich nowy dom prezentuje się tak:

Rolnik szuka żony
YouTube

Gniazdko pary z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" ma 200 m2. Ostatnio Grzesiek pokazał, gdzie będzie ich sypialnia. Zdecydowali się umieścić ją na poddaszu. Jednak to nie miejsce wypoczynku będzie jego ulubionym pomieszczeniem w domu tylko... spiżarnia! 

A tutaj gdzie jest tatuś, będzie nasza spiżarnia i będziemy tutaj trzymać pyszne smakołyki - powiedziała Ania. 
Jasiu, to będzie nasz ulubione miejsce w domu! Spiżarnia! - dodał Grzegorz w jednym z opublikowanych na kanale wideo

Rolnik szuka żony: Grzesiek Bardowski w nowym domu
screen youtube.com

Obok sypialni pojawi się również spora garderoba. Takie pomieszczenie na ubrania rodem z amerykańskich filmów to marzenie wielu kobiet! W przypadku Ani z "Rolnik szuka żony" już niedługo się spełni!

Rolnik szuka żony: Ania i Grzesiek Bardowscy na budowie nowego domu
screen youtube.com

Oczywiście nie zabraknie również pokoi dla Jasia oraz Liwii. Starszy synek pary już nie może doczekać się swojego nowego miejsca zabaw, a to zostanie umieszczone na piętrze. Czy będzie miał pokój obok siostry? Jak na razie w domu Bardowskich są tylko ściany ale wszystko idzie zgodnie z planem. Ania już jakiś czas temu zdradziła, że dążą do tego, aby dom na zimę był w stanie surowym zamkniętym. Wszystko się udało! Jesteśmy pewni, że czas zleci tak szybko, że lada chwila będą mogli się do niego wprowadzać! Kto wie, może święta wielkanocne uda im się już spędzić w nowym lokum? 

Rolnik szuka żony
YouTube

Podoba się Wam nowy dom Ani i Grześka?

Rolnik szuka żony
Instagram

Spójrzcie tylko te okna w dachu! 

Rolnik szuka żony: nowy dom Ani i Grześka Bardowskich
screen youtube.com

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43