Martyna kandydatka Dawida Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Rolnik szuka żony: Martyna ma nadal kontakt z Dawidem! Ich uczucie nie zostało przekreślone

Martyna kandydatka Dawida Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Martyna z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów o jej relacje z Dawidem i pozostałymi kandydatkami rolnika. Czy po programie całkowicie zerwała z nimi kontakt? Wiemy! Sprawdźcie sami, co napisała Martyna! 

Martyna szczerze o kontaktach z Dawidem

Martyna jest jedną z uczestniczek najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta była  kandydatką Dawida i jak się ostatnio okazało, była jego faworytką od samego początku programu. Niestety, w ostatnim odcinku hitu Telewizyjnej Jedynki Martyna powiedziała rolnikowi, że nie chce być dłużej w programie i wraca do swojego domu. Dawid był zrozpaczony i próbował przekonać Martynę, żeby zmieniła zdanie. Czy kobieta jednak zostanie w programie i spróbuje stworzyć związek z rolnikiem? Tego dowiemy się z kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony". Już teraz Martyna zdradziła jednak, czy utrzymuje kontakt z Dawidem i jego pozostałymi kandydatkami!

Martyna podczas relacji na InstaStories odpowiadała na pytania internautów. Internauci pytali m.in. o jej ulubione perfumy czy o ilość tatuaży. Pojawiło się również pytanie o Dawida! Czy ma nadal kontakt z rolnikiem?

Tak, mam - odpowiedziała szczerze Martyna i... dodała znak serca!

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Martyny? Czy to może oznaczać, że między tym dwojgiem jeszcze nie wszystko jest przekreślone? A może narodziła się między nimi przyjaźń?

Musimy przyznać, że my już nie możemy doczekać się nowego odcinka programu "Rolnik szuka żony" w którym wyjaśni się sytuacja między Dawidem a Martyną!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Co wydarzy się w 9. odcinku? "Wesele będzie się kroiło"

Martyna zdradziła, że wciąż ma kontakt z Dawidem i pozostałymi kandydatkami z programu.

Rolnik szuka żony: Martyna zdradziła, że utrzymuje kontakt z Dawidem
Instagram/Facebook Rolnik szuka żony TVP

Waszym zdaniem Martyna pasuje do Dawida?

Martyna nie dała szansy Dawidowi w "Rolnik szuka żony 7"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55