Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała kandydatów do domu. Adam świętuje z Mateuszem
screen z "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Magda odesłała kandydatów do domu! Adam świętuje z Mateuszem! "Witam w gronie singli"

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała kandydatów do domu. Adam świętuje z Mateuszem
screen z "Rolnik szuka żony"

Magda z "Rolnik szuka żony" podjęła ostateczną decyzję w sprawie Pawła i Adama. Czy dała szansę, któremuś z nich? Czas wyboru okazał się być trudny i emocjonujący. W rozmowie z Martą Manowską padło wiele mocnych słów... Duży wpływ na decyzję rolniczki miały również jej przyjaciółki, które miały okazję poznać jej kandydatów. Magda nie chciała kontynuować relacji ani z Pawłem ani z Adamem. Jednak Adam nie wydaje się być przejęty... Decyzję Magdy świętował z Mateuszem! 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Maciej spotyka się z dziewczyną spoza programu! Fani donoszą, że to znana dziennikarka

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała kandydatów do domu

Przyszedł czas na przyjęcie na gospodarstwie Magdy z "Rolnik szuka żony" i przedstawienie kandydatów jej przyjaciółkom. Kobiety nie były oczarowane jednak ani Pawłem ani Adamem: 

- A możesz powiedzieć, że nie chcesz żadnego? 
- Oczywiście, to jest moje życie. (..) Jeszcze jest 400 listów, tam na pewno jest ten jeden jedyny.
- Jeszcze raz je możesz przeanalizować? 
- Mogę

Magda nie była pewna tego, czy chciałaby dać szansę któremukolwiek z kandydatów. Niestety panowie na taką opinię pracowali przez cały pobyt na jej gospodarstwie. Rolniczka bardzo przeżywała to, że nie starają się o nią, a udział w programie traktują jak wakacje. Podczas dzisiejszego odcinka doszło również do spięcia pomiędzy Adamem a Pawłem. 

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała wszystkich kandydatów do domu
Mat. prasowe / screen z "Rolnik szuka żony"

Magda przyznała Marcie, że czuje nieszczerość ze strony Pawła. Prowadząca również zauważyła, że ciężko jest rolniczce patrzeć w jego stronę: 

Zauważyłam to po drugim czy trzecim dniu. Paweł się zmienił o 180 stopni. Zaczął jakieś komplementy mówić, chociaż czułam, że są nieszczere. Przez cały ten pobyt tutaj grał. - opowiedziała Marcie

Lekceważący stosunek Pawła do Magdy można było wywnioskować po jego wypowiedzi na temat ostatecznego wyboru: 

Wybierze to wybierze a jak nie wybierze to nie i już

czy też: 

Adama niech se weźmie będzie szczęśliwa i Adam będzie szczęśliwy. 

Jednak Adam również nie wydawał się dla Magdy materiałem na przyszłego męża. Podsumowała, że pomiędzy nią a żadnym z kandydatów nie było chemii i czuje z ich strony jedynie obojętność. 

Jeżeli on tutaj przyjeżdża, bo jasno się określiłam w swojej wizytówce, rozmawiamy a Adam mówi, że może do miasta by się przeniósł i zaczął mieszkać w mieście, praca z ludźmi no to jaka tutaj jest powaga w tym. Wczoraj usłyszałam, że Paweł mówi do Adama, że jeśli ty chcesz poważnie i zaangażować się to ja ci ustępuję miejsca. Myślę, że to wynika z niedojrzałości ich obojga i jestem rozczarowana tym wszystkim. 

Wybór mógł być niestety jeden - bardzo smutny w skutkach dla Magdy, ponieważ nie tak wyobrażała sobie zakończenie tej przygody. Niestety postanowiła odesłać wszystkich kandydatów do domu: 

Sami zauważyliście, że się pomiędzy nami zbyt dużo nie wydarzyło, nie było tych iskier, na które liczyłam, dlatego niestety żadnego z was nie wybiorę. Dziękuję, że byliście tu, że mogliśmy ten czas spędzić.

Panowie nie poczuli rozczarowania decyzją kobiety. Magda jednak przyznała, że chce wrócić do listów, które otrzymała i jeszcze raz poszukać tego jedynego. Kto wie... może pośród tych prawie 400 listów czeka na nią miłość życia? Z kolei Adam nie wydaje się być smutny z powodu decyzji Magdy. Wręcz przeciwnie świętuje ją z... Mateuszem! Kandydatem rolniczki, który został odesłany z gospodarstwa jako pierwszy. Mężczyzna właśnie pokazał wspólne zdjęcie z Adamem: 

Adam witam w gronie singli!

Zobaczcie jak się bawią: 

"Rolnik szuka żony": Mateusz i Adam świętują decyzję Magdy
Instagram

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 7: Tak kiedyś wyglądała Ewelina! Kandydatka Macieja przeszła metamorfozę - nie poznaliśmy jej!

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała wszystkich kandydatów do domu
Mat. prasowe / screen z "Rolnik szuka żony"

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23