Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała kandydatów do domu. Adam świętuje z Mateuszem
screen z "Rolnik szuka żony"
Newsy

"Rolnik szuka żony": Magda odesłała kandydatów do domu! Adam świętuje z Mateuszem! "Witam w gronie singli"

"Rolnik szuka żony": Magda odesłała kandydatów do domu! Adam świętuje z Mateuszem! "Witam w gronie singli"

Magda z "Rolnik szuka żony" podjęła ostateczną decyzję w sprawie Pawła i Adama. Czy dała szansę, któremuś z nich? Czas wyboru okazał się być trudny i emocjonujący. W rozmowie z Martą Manowską padło wiele mocnych słów... Duży wpływ na decyzję rolniczki miały również jej przyjaciółki, które miały okazję poznać jej kandydatów. Magda nie chciała kontynuować relacji ani z Pawłem ani z Adamem. Jednak Adam nie wydaje się być przejęty... Decyzję Magdy świętował z Mateuszem! 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Maciej spotyka się z dziewczyną spoza programu! Fani donoszą, że to znana dziennikarka

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała kandydatów do domu

Przyszedł czas na przyjęcie na gospodarstwie Magdy z "Rolnik szuka żony" i przedstawienie kandydatów jej przyjaciółkom. Kobiety nie były oczarowane jednak ani Pawłem ani Adamem: 

- A możesz powiedzieć, że nie chcesz żadnego? 
- Oczywiście, to jest moje życie. (..) Jeszcze jest 400 listów, tam na pewno jest ten jeden jedyny.
- Jeszcze raz je możesz przeanalizować? 
- Mogę

Magda nie była pewna tego, czy chciałaby dać szansę któremukolwiek z kandydatów. Niestety panowie na taką opinię pracowali przez cały pobyt na jej gospodarstwie. Rolniczka bardzo przeżywała to, że nie starają się o nią, a udział w programie traktują jak wakacje. Podczas dzisiejszego odcinka doszło również do spięcia pomiędzy Adamem a Pawłem. 

Magda z
Mat. prasowe / screen z "Rolnik szuka żony"

Magda przyznała Marcie, że czuje nieszczerość ze strony Pawła. Prowadząca również zauważyła, że ciężko jest rolniczce patrzeć w jego stronę: 

Zauważyłam to po drugim czy trzecim dniu. Paweł się zmienił o 180 stopni. Zaczął jakieś komplementy mówić, chociaż czułam, że są nieszczere. Przez cały ten pobyt tutaj grał. - opowiedziała Marcie

Lekceważący stosunek Pawła do Magdy można było wywnioskować po jego wypowiedzi na temat ostatecznego wyboru: 

Wybierze to wybierze a jak nie wybierze to nie i już

czy też: 

Adama niech se weźmie będzie szczęśliwa i Adam będzie szczęśliwy. 

Jednak Adam również nie wydawał się dla Magdy materiałem na przyszłego męża. Podsumowała, że pomiędzy nią a żadnym z kandydatów nie było chemii i czuje z ich strony jedynie obojętność. 

Jeżeli on tutaj przyjeżdża, bo jasno się określiłam w swojej wizytówce, rozmawiamy a Adam mówi, że może do miasta by się przeniósł i zaczął mieszkać w mieście, praca z ludźmi no to jaka tutaj jest powaga w tym. Wczoraj usłyszałam, że Paweł mówi do Adama, że jeśli ty chcesz poważnie i zaangażować się to ja ci ustępuję miejsca. Myślę, że to wynika z niedojrzałości ich obojga i jestem rozczarowana tym wszystkim. 

Wybór mógł być niestety jeden - bardzo smutny w skutkach dla Magdy, ponieważ nie tak wyobrażała sobie zakończenie tej przygody. Niestety postanowiła odesłać wszystkich kandydatów do domu: 

Sami zauważyliście, że się pomiędzy nami zbyt dużo nie wydarzyło, nie było tych iskier, na które liczyłam, dlatego niestety żadnego z was nie wybiorę. Dziękuję, że byliście tu, że mogliśmy ten czas spędzić.

Panowie nie poczuli rozczarowania decyzją kobiety. Magda jednak przyznała, że chce wrócić do listów, które otrzymała i jeszcze raz poszukać tego jedynego. Kto wie... może pośród tych prawie 400 listów czeka na nią miłość życia? Z kolei Adam nie wydaje się być smutny z powodu decyzji Magdy. Wręcz przeciwnie świętuje ją z... Mateuszem! Kandydatem rolniczki, który został odesłany z gospodarstwa jako pierwszy. Mężczyzna właśnie pokazał wspólne zdjęcie z Adamem: 

Adam witam w gronie singli!

Zobaczcie jak się bawią: 

Instagram

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 7: Tak kiedyś wyglądała Ewelina! Kandydatka Macieja przeszła metamorfozę - nie poznaliśmy jej!

Magda z
Mat. prasowe / screen z "Rolnik szuka żony"

Zobacz także
Uczestnicy Rolnik Szuka Żony

"Rolnik szuka żony": Co wydarzy się w 9. odcinku? "Wesele będzie się kroiło" 

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony: Ania Bardowska pokazała kulisy sesji świątecznej z rodziną i zdradziła, jak świętowała urodziny córki

 

Magdalena Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Magdalena największą przegraną "Rolnik szuka żony"? Dostała najwięcej listów, a wcale nie znalazła miłości?!
Magdalena największą przegraną "Rolnik szuka żony"? Dostała najwięcej listów, a wcale nie znalazła miłości?!

Magdalena jest jedyną kobietą w siódmej edycji " Rolnik szuka żony ". Otrzymała najwięcej listów w historii programu i wybrała trzech kandydatów, których zaprosiła do swojego gospodarstwa. Szybko okazało się, że mężczyźni zamiast okazywać jej względy doskonale bawią się w swoim towarzystwie, wtedy po raz pierwszy na twarzy rolniczki pojawiły się łzy, jednak wzięła sprawy w swoje ręce i pożegnała Mateusza.  Niestety w ósmym odcinku "Rolnik szuka żony" podczas randek z Adamem i Pawłem wyszło na jaw, że każde z nich ma inne priorytety. Czy Magdalena podziękuje wszystkim kandydatom? Z takiej ilości listów nie uda jej się wybrać tego jedynego?  Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak potoczyły się losy Magdy? Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Paweł i Marta są razem? Internauci piszą o kolejnych dowodach    

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała wszystkich kandydatów do domu
Mat. prasowe / screen z "Rolnik szuka żony"
Newsy
"Rolnik szuka żony": Ostre spięcie Adama i Pawła tuż przed wyborem Magdy: "Ona nie jest głupia i ślepa" 
"Rolnik szuka żony": Ostre spięcie Adama i Pawła tuż przed wyborem Magdy: "Ona nie jest głupia i ślepa" 

W dzisiejszym odcinku " Rolnik szuka żony " doszło do spięcia pomiędzy Adamem i Pawłem, którzy do tej pory zabiegali o względy Magdy. Rolniczka niestety nie jest zadowolona ze swoich programowych kandydatów. Jej zdanie podzielają również jej znajomi, a jedna z przyjaciółek Magdy przyznała:  Myślę, że te listy to rzeczywiście byłaby dobra decyzja, żeby jeszcze raz je przejrzeć.  Mimo wszystko zarówno Adam i Paweł starali się dobrze wypaść przed zaproszonymi gośćmi. Gorzej było, jak zostali sami, w momencie w którym Magda udała się na rozmowę z Martą Manowską. Pomiędzy kandydatami rolniczki doszło do kłótni! Padły mocne słowa! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Natalia przeszła przemianę! Czy to zasługa flirtów z... bratem Pawła?! Kłótnia Adama i Pawła, kandydatów Magdy z "Rolnik szuka żony"  W dzisiejszym odcinku "Rolnik szuka żony" nadszedł czas wyborów. Magda dziś musiała zdecydować, czy chciałaby kontynuować relację z Pawłem lub z Adamem. Rolniczka jest jednak sceptycznie nastawiona do każdego z nich i nie otrzymała z ich strony oczekiwanego zainteresowania. Nie dało się również zauważyć, że wszyscy uczestnicy czuli się na jej gospodarstwie jak na dobrym wyjeździe.  Adam i Paweł chyba nie do końca się polubili. Czekając na decyzję Magdy doszło pomiędzy nimi do spięcia. Adam wyraził swój sceptycyzm względem tego, na jakiego mężczyznę kreuje się jego konkurent, zarzucił mu aktorstwo i stwierdził, że Magda nie da się nabrać na jego sztuczność:  - Mam wrażenie, że ty dajesz do kamery ciągle taką za*ebistą poezją. "Tak Magda jest tak wartościową osobą, że dla niej to bym skoczył w ogień" Od początku dajesz ku*wa takimi tekstami.  - Też...

Paweł z "Rolnik szuka żony" i Magda
Newsy
Rolnik szuka żony. Magda pożegnała faworyta! "Bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"
Rolnik szuka żony. Magda pożegnała faworyta! "Bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"

Za nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" , w którym jedna z uczestniczek Magdalena postanowiła pożegnać jednego z jej kandydatów. Przypomnijmy, że rolniczka zaprosiła do swojego domu Mateusza, Pawła i Adama.  Co stało się w szóstym odcinku? Podczas zbierania stonek, Mateusz stwierdził, że z Magdą "nie nadają na tych samych falach" - już wtedy padło podejrzenie, że ich wspólna przygoda może zaraz się skończyć. Magda stwierdziła dodatkowo, że "kontakt był znikomy" nie tylko z Mateuszem, ale  też z Pawłem i Adamem. Sama Magda stwierdziła: Mam wrażenie, że oni się zakumplowali i traktują to jako fajny pobyt - powiedziała zapłakana Magda. Ostatecznie Magda postanowiła pożegnać się z Mateuszem. Zaprosiła go na krótki spacer i wtedy padły te trudne słowa: Czułam mało tego zaimponowania. Chciałabym zostać z chłopakami (...) ale nie żałuję, że tu przyjechałeś - powiedziała Magda Mateuszowi. Magda ostatecznie stwierdziła, że poczuła ulgę, kiedy pożegnała Mateusza. Zwłaszcza że ten stwierdził, że "bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą" ... Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 7: Internauci spekulują, że Paweł wybrał Martę. Rolnik odpowiedział! Magdalena postanowiła pożegnać Mateusza. To dla niego koniec przygody z programem! Czy to była słuszna decyzja? Przypomnijmy, że na samym początku Mateusz jawił się Magdzie jako faworyt... Jak widać, wiele się zmieniło podczas dalszego poznawania. Teraz o względy Magdy będzie walczył Paweł... ...i Adam. Którego z nich wybierze Magda?

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner