Jessica z Rolnik szuka żony w blond włosach
Archiwum prywatne Jessiki Miemiec
TYLKO U NAS!

Jessica z "Rolnik szuka żony" przechodzi trudne chwile!

Jessica z Rolnik szuka żony w blond włosach
Archiwum prywatne Jessiki Miemiec

Pamiętacie Jessicę z programu "Rolnik szuka żony"? Domyślamy się, że tak! Ta niezwykle barwna postać hitu TVP 1 w ostatnim czasie stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dodaje coraz więcej zdjęć i wpisów - ostatnio pochwaliła się zmianą koloru włosów na blond! My postanowiliśmy porozmawiać z nią na temat ostatnich zmian w jej życiu. A dzieje się naprawdę sporo! 

W moim życiu trochę się pozmieniało. Można powiedzieć, że sporo od miłych radosnych po smutne momenty... - zaczęła w rozmowie z Party.pl tajemniczo Jessica.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 7: Internauci porównują Mateusza do Jessiki! "Musi być, żeby oglądalność była"

Co takiego się stało? Okazuje się, że Jessica musiała zawiesić swoją działalność (salon kosmetyczny "Jessi" w Lesznie) ze względu na pandemię, która znacznie ograniczyła jej klientów:

Prowadziłam działalność, ale jakiś czas zawiesiłam ją ze względu na koronawirusa i słaby przez to ruch, który był jego następstwem.

Ale Jessica nie traci dobrego humoru!

Ale mam stojące solarium w domu! Nawet jak pozamykają, można skoczyć do tuby, paznokcie nadal można u mnie zrobić na zapisy - dodała z przymrużeniem oka Jessica.

Moment, w którym zaczęła się pandemia, skłonił Jessicę do podjęcia ważnego życiowego kroku. Jessica postanowiła wrócić do szkoły:

Zapisałam się do szkoły na kierunek specjalisty do spraw uzależnień - zdradziła nam Jessica.

Cieszymy się, że Jessica nie traci dobrego humoru i szuka nowych pasji! Myślicie, że jeszcze kiedyś spróbuje otworzyć swój salon? A może jednak nauka ją pochłonie tak bardzo, że będzie chciała iść właśnie w kierunku specjalizacji terapii uzależnień?

Jessica z Rolnik szuka żony w blond włosach
Archiwum prywatne Jessiki Miemiec

Tak Jessica wyglądała w ciemnych włosach w "Rolnik szuka żony".

Jessica Memiec Rolnik szuka żony 5

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51