Ania i Grzegorz Bardowcy pokazali zdjęcie synka. Jaś jest coraz bardziej podobny do taty
Instagram

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy pochwalili się kolejnymi efektami prac przy budowie domu! To będzie prawdziwe królestwo!

Ania i Grzegorz Bardowcy pokazali zdjęcie synka. Jaś jest coraz bardziej podobny do taty
Instagram

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" nie mogą narzekać na nudę - w ich życiu dzieje się naprawdę dużo, a ostatnio tematem numer jeden jest oczywiście budowa ich domu. Na kanale Youtube rolniczki właśnie pojawił się nowy film, z którego dowiadujemy się o kolejnych efektach prac ekipy budowlanej. Zobaczcie, jak aktualnie wygląda dom uczestników hitowego show TVP. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony". Nowy dom Ani i Grześka Bardowskich jest ogromny! Spójrzcie tylko na te wnętrza! 

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy pochwalili się kolejnymi efektami prac przy budowie domu

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" na początku tego roku wyjawili swoim fanom, że zamierzają wybudować dom. Para, która od początku swojego związku mieszka razem z rodzicami rolnika, postanowiła w końcu mieć własne gniazdko. Prace szybko ruszyły i dom rolników rośnie w ekspresowym tempie. Małżeństwo zdradziło, że zdecydowało się na prosty projekt i sama budowa takiego domu nie jest zbyt skomplikowana. 

Chociaż prace rozpoczęły się zaledwie kilka miesięcy temu, to już możemy zobaczyć niesamowite efekty. Dom ma już dach, a w najnowszym filmie, który pojawił się na kanale Ani Bardowskiej widzimy, jak para właśnie dokonuje wyboru okien - a będzie ich naprawdę sporo. Rolniczka już zastanawia się, jak poradzi sobie z ich myciem. 

Jestem przerażona tymi oknami! Naprawdę jest ich tak dużo, że ja nie wiem kto to będzie i kiedy mył. Dobrze, że mam Liwię, ale to Was będziemy ścigać, chłopów - powiedziała Ania zwracając się do Grzegorza. 

Już wiadomo, że w domu Ani i Grzegorza znajdzie się między innymi duża spiżarnia na domowe przetwory i przysmaki, gabinet, przestronna garderoba i nie zabraknie również pokoi dla gości. Do tego będzie również ogromny taras, na którym będzie można spędzać czas z rodziną. Dom pary będzie miał ponad 200 m2! To naprawdę ogromna przestrzeń. Zobaczcie, jak będzie wyglądał końcowy efekt!

Rolnik szuka żony

A tak aktualnie wygląda dom Ani i Grzegorza. Para chce, aby dom do okresu zimowego był w stanie zamkniętym surowym, czyli z dachem i oknami. 

Rolnik szuka żony
YouTube

Para będzie miała swój gabinet z przepięknym widokiem na okolicę!

Rolnik szuka żony
YouTube

Podoba Wam się dom Ani i Grzegorza? 

Rolnik szuka żony
Instagram

Zobaczcie najnowszy film, który zamieściła na swoim kanale Youtube Ania Bardowska! 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37