Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Rolnik szuka żony: Agata, była narzeczona Łukasza Sędrowskiego, przeszła sporą metamorfozę! Jak wygląda bez grzywki i okularów? 

Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Agata z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie i zaskoczyła swoim wyglądem! Była uczestniczka piątej edycji hitowego programu o poszukujących miłości rolnikach zrezygnowała z charakterystycznej grzywki i zaprezentowała się w nowej fryzurze. Jak teraz wygląda i jak jej metamorfozę ocenili internauci?

Agata pochwaliła się nową fryzurą

Agata wzięła udział w piątej edycji "Rolnik szuka żony" i walczyła o względu Łukasza Sędrowskiego. Kobieta od samego początku była faworytką rolnika i to właśnie z nią chciał stworzyć związek. Między Łukaszem a Agatą szybko narodziło się uczucie i para planowała wspólną przyszłość. W jednym z ostatnich odcinków programu TVP rolnik oświadczył się swojej partnerce. Niestety, chociaż wszyscy czekali na informacje o ślubnych planach pary, kilka miesięcy po zakończeniu show okazało się, że zakochani podjęli decyzję o rozstaniu. 

To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce...- po jakimś czasie rolnik wspominał swój związek w "Pytaniu na śniadanie". Co się stało? Życie... raz na dziesieć się uda i jeden na dziesięć się nie uda. I właśnie tutaj przyszła taka rzeczywistość- dodał rolnik.

Od rozstania z rolnikiem Agata co jakiś czas publikuje w sieci nowe zdjęcia, ale do tej pory nie zdradziła, czy jej serce znów jest zajęte. Ostatnio była narzeczona Łukasza Sędrowskiego pokazała nową fotkę na Instagramie i zaskoczyła swoim wyglądem. Okazuje się, że Agata zrezygnowała z charakterystycznej grzywki i coraz częściej rezygnuje z okularów. Nowa fryzura z przedziałkiem spodobała się internautom, którzy bardzo pozytywnie oceniają jej metamorfozę.

- Pięknie wyglądasz🌹.Cieszę się że w końcu pokazałaś jak śliczną i wartościową jesteś kobietą.Tak trzymaj Agata👏
- Bardzo ładnie Pani wygląda 😊
- Wow ale pięknie pani wygląda ❤️😍- komentują internauci. 

Zobaczcie sami, jak w nowej fryzurze prezentuje się była uczestniczka "Rolnik szuka żony"!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Program wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! 

Agata z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nową fryzurą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taka sobota 😊 👄👠🎶💕

Post udostępniony przez Agata Rusak (@rusakagata)

Agata zrezygnowała z grzywki.

Agata Rusak
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43