Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Rolnik szuka żony 7" Konflikt u Dawida! Zaskakująca decyzja Agnieszki o opuszczeniu programu, Magda też wyjedzie?

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

W piątym odcinku „Rolnik szuka żony” w gospodarstwie Dawida dziewczyny już pierwszego dnia poznały wszystkie prace na gospodarstwie. Niestety, od samego rana widać było napięcie między kandydatkami rolnika i szybko stało się jasne, że poprzedniego wieczora miała miejsce jakaś nieprzyjemna sytuacja. W końcu Agnieszka odkryła karty i wyznała, dlaczego sytuacja jest tak napięta. Okazało się, że wszystko rozegrało się tuż po wyjeździe kamer:

- Potem, po wyjeździe kamer między Martynką a Dawidem zaczęły nawiązywać się jakieś pakty. My z Magdą czułyśmy się takie odtrącone. Godzinę czuwałyśmy z Magdą, ale potem poszłyśmy spać – powiedziała szczerze Agnieszka.
- Już coś tu zaczyna zgrzytać. – dodała 25-letnia Magdalena.

Z kolei Martyna powiedziała wprost przed kamerami, że wczoraj z Dawidem miałam okazję porozmawiać na osobności.

Głównie rozmawialiśmy na tematy życiowe, czyli co, kto oczekuje od drugiej osoby i właściwie na czym nam najbardziej zależy jeżeli chodzi o drugą osobę.

Cała rozmowa cieszyła Martynę, ale potem sama nie czuła się komfortowo z faktem, że dziewczyny zostały odtrącone i była bardzo milcząca. Zaskoczyło to samego Dawida, bo on nie widział nic złego w ich wspólnej rozmowie:

Martyna od rana była taka jakby wyciszona, obrażona na mnie, a jej chodziło o tą wczorajszą sytuację, że wyszliśmy sami porozmawiać i myślała, że dziewczyny się na nią za to obraziły. Nie miałem okazji jeszcze wytłumaczyć dziewczynom, że to była ta zaległa rozmowa z Martyną. – powiedział beztrosko Dawid.

Fakt, że rolnik nie wyjaśnił od razu całej sytuacji sprawił, że Magda i Agnieszka niechętnie pomagały w pracach i były zawiedzione zachowaniem Dawida, o czym powiedziały mu wprost podczas wspólnej jazdy traktorem.

Myślę, że Magda będzie miała podobne zdanie, jak ja bo czułyśmy się wczoraj naprawdę zawiedzione tą całą sytuacją. My stałyśmy z boku i liczyłyśmy na jakieś wyjaśnienie dzisiaj rano, ale nie było nic wspomniane o wczorajszym wieczorze.

Martyna i Dawid rozpoczęli poważny konflikt!

Martyna po rozmowie z Dawidem czuła, że zna go lepiej i na koniec wyznała, że mogłaby zostać na jego gospodarstwie:

Finał mojej wieczornej rozmowy z Dawidem jest taki, że na pewno poznałam go bardziej i bardzo dużo nas łączy, wspólne myślenie o przyszłości i wspólne doświadczenia z przeszłości.

Jednak nikt nie podziewał się tego, co stało się później, a najmniej sam Dawid! Agnieszka na koniec dnia wyznała, że po tym, co zrobił rolnik, nie ma zamiaru zostać w programie:

Niedojrzałość Dawida sprawiła, że ja jutro wyjadę po prostu – powiedziała przed kamerami Agnieszka.

Z kolei Magdalena nie chce zostać sama z Martyną i Dawidem. W zapowiedzi nowego odcinka widać, że mówiła poważnie! Zdjęcie Martyny i Dawida z opuszczonymi głowami jest bardzo wymowne. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Co więcej niedawno Dawid z "Rolnik szuka żony" 7 komentował na Instagramie zdjęcia Diany, kandydatki Seweryna z poprzedniej edycji. Czyżby z żadną kandydatką nie nawiązał relacji?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Mateusz, kandydat Magdy zdradził, jak potoczą się jego dalsze losy w programie?! Oto jego prywatne zdjęcia

Kandydatki Dawida przez zaistniałą sytuację nie rozmawiają ze sobą, a jedynie wymieniają złośliwości. 

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Dawid w "Rolnik szuka żony" 7 jest przekonany, że dziewczyny nie wyjadą wcześniej, bo będą o niego walczyć! 

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Agnieszka i Magda w "Rolnik szuka żony" 7 czują się odrzucone przez Dawida. Zupełnie nie dogadują się z Martyną, a wręcz się jej boją: boję się jej szczerze mówiąc. Tak patrzy przenikliwie. W szóstym odcinku opuszczą gospodarstwo Dawida, zostawiając go samego z Martyną?

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51