Party Stories
Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5
Newsy

Rolnik szuka żony 7" Konflikt u Dawida! Zaskakująca decyzja Agnieszki o opuszczeniu programu, Magda też wyjedzie?

W 5. odcinku "Rolnik szuka żony" Agnieszka zdecydowała, że wyjedzie z gospodarstwa Dawida! Zmieni zdanie?

W piątym odcinku „Rolnik szuka żony” w gospodarstwie Dawida dziewczyny już pierwszego dnia poznały wszystkie prace na gospodarstwie. Niestety, od samego rana widać było napięcie między kandydatkami rolnika i szybko stało się jasne, że poprzedniego wieczora miała miejsce jakaś nieprzyjemna sytuacja. W końcu Agnieszka odkryła karty i wyznała, dlaczego sytuacja jest tak napięta. Okazało się, że wszystko rozegrało się tuż po wyjeździe kamer:

- Potem, po wyjeździe kamer między Martynką a Dawidem zaczęły nawiązywać się jakieś pakty. My z Magdą czułyśmy się takie odtrącone. Godzinę czuwałyśmy z Magdą, ale potem poszłyśmy spać – powiedziała szczerze Agnieszka.
- Już coś tu zaczyna zgrzytać. – dodała 25-letnia Magdalena.

Z kolei Martyna powiedziała wprost przed kamerami, że wczoraj z Dawidem miałam okazję porozmawiać na osobności.

Głównie rozmawialiśmy na tematy życiowe, czyli co, kto oczekuje od drugiej osoby i właściwie na czym nam najbardziej zależy jeżeli chodzi o drugą osobę.

Cała rozmowa cieszyła Martynę, ale potem sama nie czuła się komfortowo z faktem, że dziewczyny zostały odtrącone i była bardzo milcząca. Zaskoczyło to samego Dawida, bo on nie widział nic złego w ich wspólnej rozmowie:

Martyna od rana była taka jakby wyciszona, obrażona na mnie, a jej chodziło o tą wczorajszą sytuację, że wyszliśmy sami porozmawiać i myślała, że dziewczyny się na nią za to obraziły. Nie miałem okazji jeszcze wytłumaczyć dziewczynom, że to była ta zaległa rozmowa z Martyną. – powiedział beztrosko Dawid.

Fakt, że rolnik nie wyjaśnił od razu całej sytuacji sprawił, że Magda i Agnieszka niechętnie pomagały w pracach i były zawiedzione zachowaniem Dawida, o czym powiedziały mu wprost podczas wspólnej jazdy traktorem.

Myślę, że Magda będzie miała podobne zdanie, jak ja bo czułyśmy się wczoraj naprawdę zawiedzione tą całą sytuacją. My stałyśmy z boku i liczyłyśmy na jakieś wyjaśnienie dzisiaj rano, ale nie było nic wspomniane o wczorajszym wieczorze.

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Martyna i Dawid rozpoczęli poważny konflikt!

Martyna po rozmowie z Dawidem czuła, że zna go lepiej i na koniec wyznała, że mogłaby zostać na jego gospodarstwie:

Finał mojej wieczornej rozmowy z Dawidem jest taki, że na pewno poznałam go bardziej i bardzo dużo nas łączy, wspólne myślenie o przyszłości i wspólne doświadczenia z przeszłości.

Jednak nikt nie podziewał się tego, co stało się później, a najmniej sam Dawid! Agnieszka na koniec dnia wyznała, że po tym, co zrobił rolnik, nie ma zamiaru zostać w programie:

Niedojrzałość Dawida sprawiła, że ja jutro wyjadę po prostu – powiedziała przed kamerami Agnieszka.

Z kolei Magdalena nie chce zostać sama z Martyną i Dawidem. W zapowiedzi nowego odcinka widać, że mówiła poważnie! Zdjęcie Martyny i Dawida z opuszczonymi głowami jest bardzo wymowne. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Co więcej niedawno Dawid z "Rolnik szuka żony" 7 komentował na Instagramie zdjęcia Diany, kandydatki Seweryna z poprzedniej edycji. Czyżby z żadną kandydatką nie nawiązał relacji?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Mateusz, kandydat Magdy zdradził, jak potoczą się jego dalsze losy w programie?! Oto jego prywatne zdjęcia

Kandydatki Dawida przez zaistniałą sytuację nie rozmawiają ze sobą, a jedynie wymieniają złośliwości. 

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Dawid w "Rolnik szuka żony" 7 jest przekonany, że dziewczyny nie wyjadą wcześniej, bo będą o niego walczyć! 

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Agnieszka i Magda w "Rolnik szuka żony" 7 czują się odrzucone przez Dawida. Zupełnie nie dogadują się z Martyną, a wręcz się jej boją: boję się jej szczerze mówiąc. Tak patrzy przenikliwie. W szóstym odcinku opuszczą gospodarstwo Dawida, zostawiając go samego z Martyną?

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
pary Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
QUIZ! Oni znaleźli miłość dzięki "Rolnik szuka żony"! Pamiętasz wszystkie pary? Sprawdź się!

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się już siedmiu edycji i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, a w każdą niedzielę przed telewizorami gromadzi miliony widzów.  Dzięki udziałowi w programie miłość i rodzinne szczęście znalazło już wiele par. Niektóre z nich mają już dzieci i czekają na narodziny kolejnych członów rodziny, inni budują domy marzeń. Jeśli należycie do fanów programu "Rolnik szuka żony" i oglądacie go od pierwszej edycji rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, ile pamiętacie z poprzednich edycji.

Tym razem mamy dla Was quiz z "rolnikowych" związków. Koniecznie pochwalcie się wynikami w komentarzach!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili, na jakim etapie jest budowa ich domu! Spójrzcie na ten film! 

Program " Rolnik szuka żony " doczekał się już siedmiu edycji i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, a w każdą niedzielę przed telewizorami gromadzi miliony widzów.  Dzięki udziałowi w programie miłość i rodzinne szczęście znalazło już wiele par. Niektóre z nich mają już dzieci i czekają na narodziny kolejnych członów rodziny, inni budują domy marzeń. Jeśli należycie do fanów programu "Rolnik szuka żony" i oglądacie go od pierwszej edycji rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, ile pamiętacie z poprzednich edycji. Tym razem mamy dla Was quiz z "rolnikowych" związków. Koniecznie pochwalcie się wynikami w komentarzach! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili, na jakim etapie jest budowa ich domu! Spójrzcie na ten film! 

Martyna, Agnieszka i Magda z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Rolnik szuka żony: "Rozkapryszone księżniczki!" Internauci ostro ocenili zachowanie kandydatek Dawida
Internauci ostro skrytykowali zachowanie Magdy i Agnieszki z "Rolnik szuka żony"! Za co dostało się kandydatkom Dawida?

Internauci ostro skrytykowali zachowanie Magdy i Agnieszki z "Rolnik szuka żony"! Za co dostało się kandydatkom Dawida? W sieci pojawiło się sporo bardzo krytycznych komentarzy! Widzowie są zniesmaczeni tym, co zobaczyli w ostatnim odcinku programu o poszukujących miłości rolnikach. Spójrzcie tylko na te wpisy! Internauci ocenili zachowanie kandydatek Dawida Kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" już za nami. W ostatniej odsłonie hitu Telewizyjnej Jedynki widzowie mogli zobaczyć jak kandydaci i kandydatki Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida radzą sobie z obowiązkami na gospodarstwie.  Niestety, w ostatnim odcinku doszło również do nieporozumień między kandydatkami Dawida- Agnieszka i Magda miały żal do Martyny i rolnika o to, że wieczorem zbyt długo rozmawiali sam na sam. Godzinę czuwałyśmy z Magdą, ale później poszłyśmy spać, więc to było dużo dłużej- oceniła Agnieszka. (...) Wczoraj po wyjeździe kamer na początku było miło, a później tak właśnie między Martynką a Dawidem zawiązywały się jakieś pakty, gdzie my z Magdą czułyśmy się takie odtrącone- wspominała przed kamerami.  W związku z tą sytuacją Magda i Agnieszka niezbyt chętnie chciały pomagać Dawidowi w obowiązkach na gospodarstwie. Agnieszka i Magda dały odczuć Martynie rolnikowi, że są wściekłe, a to nie spodobało się widzom! Po emisji ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" w sieci zawrzało! - Martynka jest moja faworytka jeśli chodzi o wybór Dawida. Dwie pozostałe panie to niestety, rozkapryszone księżniczki, które same do końca nie wiedza czego chcą, powinny się spakować. Ta bajka już się skończyła - Tragiczne te laski... chlop z jedna chwile sobie pogadal sam na sam a te foch i spina 😂 A potem sie dziwia, ze faceta znalezc nie moga. - Powiem tak nie ma co hejtować bo to...

Uczestnicy 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Rolnik szuka żony: Łzy Dawida i kolejna randka Pawła! Jest zwiastun nowego odcinka hitu TVP

W sieci pojawił się gorący zwiastun nowego odcinka  "Rolnik szuka żony"! Co tym razem wydarzy się w programie o poszukujących miłości rolnikach? Jak potoczą się dalsze losy Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida? Spójrzcie tylko na TO nagranie! U Dawida wydarzy się coś, co doprowadzi go do płaczu! Zwiastun "Rolnik szuka żony" W najbliższą niedzielę, 25 października, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Już za kilka dni zobaczymy, jak kandydatki i kandydaci rolników i rolniczki Magdaleny radzą sobie na wsi i czy między uczestnikami hitu TVP pojawiły się już uczucia. Patrząc na zwiastun programu wszystko wskazuje na to, że najwięcej emocji przyniesie nam wątek Dawida. Rolnika czeka poważna rozmowa z Agnieszką, która już w poprzednim odciniu nie ukrywała, że jest na niego wściekła za to, że zbyt długo rozmawiał z Martyną. (...) Wczoraj po wyjeździe kamer na początku było miło, a później tak właśnie między Martynką a Dawidem zawiązywały się jakieś pakty, gdzie my z Magdą czułyśmy się takie odtrącone- mówiła przed kamerą w poprzednim odcinku. Niedojrzałość Dawida sprawiła, że ja jutro wyjadę po prostu- dodała później kandydatka rolnika. Teraz w zwiastunie widzimy zdenerwowane kandydatki Dawida i samego rolnika, który nie mógł powtrzymać łez!  A co wydarzy się u pozostałych uczestników programu? Paweł wybierze się na kolejną randkę, kandydatki Józefa będą ostro walczyć o uczucia rolnika, a u Magdy ciąg dalszy rywalizacji międy Adamem, Mateuszem i Pawłem.  Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Zobacz także:  Rolnik szuka żony. Marlena ścięła drastycznie włosy. Już tak nie wygląda! Zwiastun...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner