Rolnik szuka żony- relacja drugiego odcinka programu
Facebook

"Rolnik szuka żony": kolejna rodzina powiększyła się o małego szkraba!

Rolnik szuka żony- relacja drugiego odcinka programu
Facebook

Janeczka, którą widzowie mogą kojarzyć z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", pochwaliła się radosną nowiną! Sympatyczna bohaterka show TVP została właśnie babcią. Na jej fanpage'u pojawiły się zdjęcia maleńkiej Oliwii, która w mgnieniu oka stała się całym jej światem!

Ostatnio dużo się działo w moim życiu z tego też powodu nie miałam z Wami kochani kontaktu. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i wybaczycie. Po prostu zakochałam się bez reszty, wszystko inne przestało dla mnie istnieć, tyle radości i szczęścia dała mi moja kochana Wnusia Oliwia. Jestem najszczęśliwszą babcią na świecie. Nadszedł czas, by tym szczęściem podzielić się z Wami. Codziennie ją widuję, kąpię i hołubię... - napisała Janeczka.

 

Zobacz także: Prowadząca "Rolnik szuka żony" wzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU

Janeczka z "Rolnik szuka żony 4" - pamiętacie jej losy?

Janeczka wzięła udział w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Energiczna 65-latka starała się o względy wymagającego Mikołaja - właściciela winnicy. Przez chwilę wydawało się, że między nimi coś zaiskrzyło. Janeczka robiła mu masaże twarzy... Ostatecznie jednak Mikołaj postawił na znajomość z nieco młodszą Teresą. Jednak w jego głowie wciąż pozostał obraz Janeczki! Rolnik żałował chyba decyzji, którą podjął. Obecnie jednak jest w nowym związku i szykuje się do ślubu! Z kolei Janeczka wszystkie siły koncentruje na pomocy w opiece nad swoją nowo narodzoną wnuczką! Gratulujemy!

 

POLECAMY: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

 

Janeczka pochwaliła się zdjęciami wnuczki

Facebook

 

Gratulujemy!

Facebook

 

Janeczka nie znalazła szczęścia w programie TVP

Facebook

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04