Roksana Węgiel - magazyn Party

Roksana Węgiel o szkole podstawowej: "Skończyć podstawówkę to był hardkor". Było aż tak źle!?

Roksana Węgiel - magazyn Party

Roksana Węgiel wielokrotnie w wywiadach wspominała o tym, że pogodzenie nauki i kariery muzycznej nie jest łatwe. Szczególne teraz, kiedy artystka stała się tak rozpoznawalna i oprócz koncertów, występuje też w reklamach i kampaniach. Natłok obowiązków już dawno nie pozwalał jej na to, aby regularnie chodziła do szkoły. 14-latka przyznała jakiś czas temu w rozmowie "Faktem", że nie ma czasu chodzić do szkoły:

Czasami jest teraz ciężko znaleźć czas na chodzenie do szkoły. Staram się zawsze brać książki do auta albo busa i uczę się tam, bo nie mam innego wyjścia - powiedziała wokalistka w rozmowie z "Faktem".

Teraz gwiazda szczerze wyznała, jak trudnym doświadczeniem było skończenie szkoły podstawowej! Zobaczcie, co napisała...

Co Roksana Węgiel sądzi o swojej podstawówce?

Roksana Węgiel w tym roku kończy szkołę podstawową, w której uczyła się tradycyjnym trybem. Jednak dla nastolatki okazało się to bardzo trudne i zdecydowała się w szkole średniej na indywidualny tryb nauczania. Takie rozwiązanie pozwoli jej na bardziej elastyczną edukację:

Będzie mi lżej. Skończyć podstawówkę to był hardkor, bo ciągłe wyjazdy nie pozwalały mi na to, żeby spokojnie usiąść z książką i się pouczyć - powiedział szczerze o podstawówce Roksana Węgiel.

Do tej pory Roksana Węgiel uczyła się głównie w samochodzie podczas przejazdów z koncertu na koncert. Teraz ma nadzieję, że będzie łatwiej ponieważ nie będzie musiała dbać o frekwencję:

Teraz nauczyciele będą dostosowywać się do mnie. - przyznała młoda gwiazda

Artystka dodała, że planuje zdać maturę, jest to dla niej ważne. Sądzicie, że jej się uda?

Zobacz takżeJulia Wieniawa mocno o Roksanie Węgiel: "Już jej nie lubią, bo..." Ma rację?

 

Roksana Węgiel skupia się na swojej karierze muzycznej, ale chce też skończyć szkołę!

Roksana Węgiel oceniona przez Joannę Horodyńską

 

 

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48