Roksana Węgiel
instagram

Internauci zbulwersowani nową piosenkę Roxie Węgiel. "Takie słowa z ust 14-latki". Roksana postanowiła im odpowiedzieć

Roksana Węgiel
instagram

Roksana Węgiel w błyskawicznym tempie wyrasta na wielką gwiazdę. Po ogromnym sukcesie na Eurowizji Junior 14-latka nie osiadła na laurach. Roxie wciąż pracuje nad swoim głosem i nowymi piosenkami. Niedawno w sieci pojawił się teledysk do jej nowego hitu pt. "Lay Low". Choć większość fanów jest zachwycona tą produkcją, pojawili się również i tacy, których ona oburza. Dlaczego? Zobaczcie poniżej!

Dlaczego fani skrytykowali piosenkę Roksany Węgiel "Lay Low"?

Niektórzy fani po wysłuchaniu nowego hitu Roxie Węgiel uznali, że jest on zbyt dojrzały, jak na 14-latkę. 

- Ten kto wymyślał tekst to się chyba trochę zagalopował

- Dość, że twoja jedna ze stylizacji w tym teledysku jest wyzywająca to jeszcze mnóstwo podtekstów. Taka młodzież XXI w. 😒

- Ile ona ma lat żeby śpiewać takie teksty?

- Jak usłyszałam tekst tego utworu, to mało co nie umarłam... Fajna piosenka, tylko ten teledysk, słowa itp... Piosenka super, ale słyszeć takie słowa z ust 14-latki jest trochę dziwne... - czytamy w komentarzach. 

Co tak oburza fanów Roksany Węgiel? Być może chodzi o ten fragment: 

Chłopcze, przez ciebie nie mogłam spać aż do rana. Myślenie o tobie nie daje mi spokoju. Jesteś obsesyjnym pragnieniem, który płynie w moich żyłach. Mimo wszystko to lubię. Tak, lubię to, lubię to - śpiewa Roxie w piosence "Lay Low".

Zobacz także: Ten QUIZ ułożyła dla Was sama Roksana Węgiel! Jak dobrze ją znasz? Sprawdź się!

Jak na te zarzuty zareagowała Roksana Węgiel? Artystka postanowiła opublikować na Instagramie obszerny komentarz w tej sprawie.

Zauważyłam, że w komentarzach wielu z Was stara się przetłumaczyć znaczenie piosenki „Lay Low”. Od razu dodam, że nie należy tłumaczyć go tak dosłownie. „Lay Low” to piosenka o pierwszym zauroczeniu… kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Myślę, że każda nastolatka może się z tym utożsamiać. Tekst można czytać na różnych płaszczyznach i myślę, że każdemu się kojarzy z tym co jest dla niego bliskie. Dla mnie to tekst o tym jak fajnie, ale czasem dziwnie się czuję jeśli się zakocham i nie ma w tym, żadnych podtekstów - tłumaczy Roxie Węgiel.

A co wy sądzicie o nowej piosence Roksany? Koniecznie napiszcie nam o tym w komentarzach!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani! Dziękuję za Wasze wsparcie w czasie egzaminów ósmoklasisty! Testy z angielskiego już za mną! A skoro już o j. angielskim mowa, to zauważyłam, że w komentarzach wielu z Was stara się przetłumaczyć znaczenie piosenki „Lay Low”. Od razu dodam, że nie należy tłumaczyć go tak dosłownie. „Lay Low” to piosenka o pierwszym zauroczeniu… kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Myślę, że każda nastolatka może się z tym utożsamiać. Tekst można czytać na różnych płaszczyznach i myślę, że każdemu się kojarzy z tym co jest dla niego bliskie. Dla mnie to tekst o tym jak fajnie, ale czasem dziwnie się czuję jeśli się zakocham i nie ma w tym, żadnych podtekstów. Chciałam podziękować za każde miłe słowo i Wasze wsparcie którego doświadczam każdego dnia!❤️

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

Kibicujecie Roksanie Węgiel?

Roksana Węgiel na Instagramie w białej bluzie
Instagram

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37