Roksana Gąska wspiera Jacka Rozenka w szpitalu

To naprawdę koniec! Roxie Gąska usunęła wszystkie zdjęcia z Jackiem Rozenkiem z Instagrama

Roksana Gąska wspiera Jacka Rozenka w szpitalu

Ostatnie tygodnie były bardzo ciężkie dla Jacka Rozenka. Aktor w połowie maja trafił do szpitala z powodu udaru mózgu. Jak informował "Super Express", gwiazdor "Barw Szczęścia" miał sparaliżowaną prawą stronę ciała, nie mógł mówić i poruszał się na wózku. W trudnych chwilach odwiedzali go bliscy. Na szpitalnych korytarzach można też było spotkać przedstawianą wcześniej jako partnerkę aktora Roksanę Gąskę. Czy choroba zbliżyła parę do siebie? Niestety, okazuje się, że ta miłość już się skończyła!

Roksana Gąska usunęła wszystkie zdjęcia 

Jak kilka dni temu informowaliśmy, stan zdrowia Jacka Rozenka poprawia się z dnia na dzień. Informacje w rozmowie z "Na Żywo" potwierdził również syn aktora, Adrian. Jednak wciąż nie wiadomo, kiedy 50-latek wróci do pełni sił. Teraz czeka go długa rehabilitacja.  

Zobacz także: Znana aktorka nagrała Jacka Rozenka w szpitalu. Filmik jest już w sieci! Jak czuje się aktor?

Choć aktor w trudnych chwilach może liczyć na byłą żonę, Małgorzatę Rozenek-Majdan i synów, to niestety choroba nie pojednała go z byłą narzeczoną. Wcześniej pojawiły się informacje, że nie są już razem. Teraz Roksana Gąska usunęła ze swojego swojego profilu na Instagramie wszystkie zdjęcia z gwiazdorem. Jeszcze kilka miesięcy temu 25-latka szykowała się do ślubu, a dziś już nie chce być wiązana z Jackiem Rozenkiem... 

Ludzie co z Wami? Ogarnijcie się! Nie mam zamiaru rozmawiać z obcymi ludźmi na temat zdrowia Jacka! A tym bardziej wypowiadać się na tle publicznym, co robię w tej sytuacji. Żyjcie i dajcie żyć innym! - pisała jeszcze kilka dni temu Roxie Gąska na Instagramie.

Niestety, dziś komentarza już nie można znaleźć na profilu Roksany. Gąska usnęła go wraz ze wspólnymi zdjęciami z aktorem. Czy to oznacza, że nie ma już szans na powrót tych dwojga do siebie? Wszystko na to wskazuje... 

Roksana Gąska skomentowała stan zdrowia Jacka Rozenka
Instagram

Jacek Rozenek przeszedł udar 

Jacek Rozenek
EastNews

 

Więcej na temat Jacek Rozenek
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08