Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Katarzyna Dowbor w beżowym płaszczu
ONS
Newsy

Chorobę wykrył u niej lekarz podczas wywiadu, rok temu Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację, jak się dziś czuje?

Katarzyna Dowbor zdradziła, jak się czuje rok po poważnej operacji! Pod koniec 2018 roku prowadząca program "Nasz nowy dom" opublikowała w sieci niepokojące zdjęcie ze szpitala. Okazało się wówczas, że gwiazda Polsatu przeszła operację usunięcia tarczycy! Kilka tygodni później Katarzyna Dowbor przyznała, że po killku latach walki z chorobą podjęła decyzję o jej usunięciu. 

Przez te lata towarzyszyły mi stany zapalne, stąd decyzja specjalistów, że najlepszym wyjściem będzie usunięcie tego organu - mówiła w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Teraz, rok od tamtych wydarzeń, Katarzyna Dowbor zdradziła, jak się czuje i jak dziś musi dbać o swoje zdrowie. Sprawdźcie, co powiedziała! 

"We mnie też dużo zmieniły". Kogo z uczestników programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zapamiętała najbardziej?

Katarzyna Dowbor szczerze o swoim zdrowiu

Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie żałuje decyzji o operacji usunięcia tarczycy. Dziś, dzięki operacji może normalnie funkcjonować. Katarzyna Dowbor przyjmuje mniejszą dawkę leku niż przed operacją, ale wciąż jest pod opieką specjalistów. 

Ponieważ do końca życia muszę brać lek, który zastępuje tarczycę, chodzę do lekarza raz na dwa, trzy miesiące na kontrolę. Na razie mam dobre wyniki badań - przyznała w rozmowie z Faktem. 

A jak dziś czuje się gwiazda Polsatu?

Czuję się lepiej. To była bardzo dobra decyzja. Nawet blizny już nie widać i jest super- dodała Katarzyna Dowbor. 

Przypominamy, że Katarzyna Dowbor przez kilka lat walczyła z chorobą Gravesa-Basedova. O tym, że zachorowała dowiedziała się przez przypadek - lekarz, z którym przeprowadzała wywiad, zauważył u niej spuchnięte oko i od razu skierował ją na badania. Po kilku latach leczenia prowadząca "Nasz nowy dom" zdecydowała się na operację.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor przez przypadek dowiedziała się, że jest poważnie chora! "Mam za sobą już sześć lat ciężkiej walki"

Katarzyna Dowbor rok temu przeszła operację.

Kasia Dowbor żegna panią Justynę

Kilka lat temu lekarze wykryli u dziennikarki chorobę Gravesa-Basedova.

Katarzyna Dowbor w jasnym swetrze
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Dowbor
Party.pl
TV-Show
"We mnie też dużo zmieniły". Kogo z uczestników programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zapamiętała najbardziej?

  Choć ciężko w to uwierzyć, Katarzyna Dowbor i ekipa programu "Nasz nowy dom" pomogli już 116 rodzinom! Jak mówi gwiazda, z uwagi choćby na liczbę ciężko by było ze wszystkimi utrzymywać kontakty. Ale wiele rodzin utkwiło jej w pamięci. Wiele osób sporo zmieniło również w jej życiu. Które zapamiętała szczególnie? Zobaczcie, co powiedziała przed kamerą Party.pl   Zobacz też:  "Ja się na to nie godzę!" Katarzyna Dowbor zdradziła nam kulisy programu "Nasz nowy dom"!   Katarzyna Dowbor opowiedziała nam o uczestnikach programu "Nasz nowy dom":

Gwiazdy które chorują na tarczycę
Newsy
Zając, Szostak, Rusin, Kayah... Które gwiazdy mają problemy z tarczycą? Kto ma Hashimoto?
East News
Newsy
Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację: "Musiałam usunąć ten organ!"
Szczere wyznanie!

Zaledwie kilka tygodni temu Katarzyna Dowbor zamieściła w sieci niepokojące zdjęcie ze szpitala. Gwiazda Polsatu zdradziła wówczas, że musiała przejść operację ze względu na jej problemy z tarczycą. Teraz okazuje się, że zaledwie trzy tygodnie po operacji  prowadząca "Nasz nowy dom" wróciła do pracy i rozpoczęła zdjęcia do nowych odcinków programu. Dlaczego musiała poddać się operacji i jak się teraz czuje? Zobaczcie, co zdradziła Katarzyna Dowbor!    Katarzyna Dowbor przeszła zabieg usunięcia tarczycy Katarzyna Dowbor w najnowszym wywiadzie zdradziła na czym polegała operacja, którą przeszła zaledwie kilka tygodni temu. Okazuje się, że lekarze usunęli jej tarczycę!  (...) choć byłam pod opieką lekarzy i brałam leki, to okazało się, że nad moją trudno zapanować. Przez te lata towarzyszyły mi stany zapalne, stąd decyzja specjalistów, że najlepszym wyjściem będzie usunięcie tego organu. Po operacji szybko doszłam do siebie, więc nie było powodów, aby ograniczyć aktywność zawodową - zdradziła w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".  Katarzyna Dowbor również w rozmowie z "Faktem" uspokaja swoich fanów i zapewnia że czuje się dobrze.  Już czuję się świetnie- zapewnia gwiazda Polsatu.  Przypominamy, że gwiazda Polsatu o swojej chorobie dowiedziała się przez zupełny przypadek. O całej sytuacji opowiedziała już jakiś czas temu w "Vivie!".   Katarzynie Dowbor życzymy dużo zdrowia!    Zobacz także:  Czy program Doroty Szelągowskiej w TVN wygrywa z "Nasz Nowy Dom" z Kasią Dowbor?   Katarzyna Dowbor przeszła operację usunięcia tarczycy.  Gwiazda Polsatu kilka tygodni po operacji wróciła do pracy. 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner