Rodzinny portret Shakiry, Gerarda Pique i małego Milana
Facebook

Pierwsza rodzinna sesja Shakiry i Pique z synem

Rodzinny portret Shakiry, Gerarda Pique i małego Milana
Facebook

Shakira i Gerard Pique nigdy nie ukrywali faktu, iż zostaną rodzicami. Ciąża wokalistki była bardzo medialna, a paparazzi i dziennikarze śledzili jej każdy ruch. Sporo na temat ciężarnej partnerki donosił również sam piłkarz, który na swoim Facebooku publikował m.in. zdjęcia USG nienarodzonego jeszcze syna.

Gdy kolumbijska piękność urodziła syna, od razu umieściła jego pierwsze zdjęcie w sieci, które przedstawiało maleńkie nóżki. W ten sposób piosenkarka zaspokoiła ciekawość wścibskich mediów. Później Shakira, jak i Pique cyklicznie co jakiś czas wrzucali na swoje profile w serwisach społecznościowych nowe fotki z małym Milanem w roli głównej. Kilka dni temu szczęśliwa rodzina zdecydowała się na zrobienie oficjalnego portretu.

Na fotce widzimy uśmiechniętych rodziców, którzy w czułych objęciach trzymają lekko przestraszonego i zdezorientowanego Milana. Zdjęcie jest tak wyraźne, że teraz możemy dokładnie zobaczyć do kogo chłopiec jest bardziej podobny.

Być może zdjęcie jakie Shakira i Pique zamieścili na swoich Facebookach jest częścią jakiejś większej rodzinnej sesji, która gwiazdy sprzedały, aby wspomóc jakąś akcję charytatywną, tak jak postąpili w przypadku ciążowego brzuszka. Przypomnijmy: W końcu! Shakira pokazała nagi ciążowy brzuch

Zobacz: Telewizyjny debiut syna Shakiry i Pique! Zabrała go do The VoiceShakira i Pique z synem Milanem po meczu

Ostatnie wakacje Shakiry i Pique przed narodzinami Milana:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48