Party Stories
Odnaleziono poćwiartowane ciało pięknej Pauliny D. w Łodzi
Materiały policji
Newsy

Brat zamordowanej Pauliny D. zabrał głos. Rodzina ma bardzo ważną prośbę!

Paulina D. zaginęła tydzień temu. Poszła ze znajomymi na imprezę przy ul. Piotrkowskiej, po czym następnego dnia kamery w Łodzi zarejestrowały jak idzie z mężczyzną w wieku ok. 40-50 lat u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki. Śledczy ustalili jego personalia. Okazało się, że jest Gruzinem i mieszka w budynku przy ul. Żeromskiego razem z innymi obywatelami Gruzji, którzy pracowali na łódzkich budowach. Nieruchomość została przeszukana - to tam, jak się później okazało, doszło do zbrodni. Ciało Pauliny zostało znalezione w lasku w okolicach Stawów Jana. Dokładna sekcja zwłok odbędzie się w poniedziałek, jednak już teraz wszystko wskazuje na to, że znalezione w lasku zwłoki, należą do zaginionej.

- Po ich wyglądzie, elementach ubrania, a także w oparciu o ustalenia poczynione co do przebiegu wydarzeń możemy stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że są to zwłoki poszukiwanej od soboty młodej kobiety - mówi Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. - Na zwłokach stwierdzono obrażenia, rany kłute, które najprawdopodobniej doprowadziły do śmierci - dodaje.

 

Zobacz także: Siostra Magdaleny Żuk o egipskim raporcie: "Jest tam coś, czego nie chcą nam pokazać"

 

Brat Pauliny po znalezieniu ciała jego siostry zabrał głos na Facebooku. Podziękował za pomoc w szukaniu Pauliny i poprosił o usunięcie wszystkich udostępnionych w tej sprawie postów. 

Jak już pewnie wiecie finał tej historii okazał się tragiczny. Z tego miejsca z całego serca dziękuję Wam wszystkim, wszystkim zaangażowanym osobom, a były ich setki.
Wszyscy którzy znali osobiście moja siostrę wiedzą jaka wspaniałą osobą była, jest i będzie. 


Ostatnia prośba - usuńcie proszę wszystkie udostępnione w tej sprawie posty. 


Dziękuję

Prokuratura zatrzymała trzy osoby, jednak nie są one bezpośrednio zaangażowane w zbrodnię. Do tej pory nie zatrzymano jednak sprawcy zbrodni. Nie wiadomo, czy przebywa on w Łodzi lub w Polsce.

 

POLECAMY: Przełom w sprawie Magdaleny Żuk?! Jej siostra ujawniła szokujące informacje dotyczące śledztwa!

 

Paulina D. zaginęła tydzień temu. Niestety finał okazał się tragiczny...

Odnaleziono poćwiartowane ciało pięknej Pauliny D. w Łodzi
Materiały policji

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Odnaleziono poćwiartowane ciało pięknej Pauliny D. w Łodzi
Materiały policji
Newsy
Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"

Paulina D. zaginęła ponad tydzień temu. 28-letnia absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego bawiła się w piątek w klubie ze znajomymi. Kamery zarejestrowały ją ostatni raz rano jak w towarzystwie mężczyzny w wieku 40-50 lat. Niestety stało się najgorsze - według najbardziej prawdopodobnej wersji ustalanej przez policję, Paulina została zamordowana w jednym z mieszkań  w kamienicy przy ul. Żeromskiego w Łodzi  w sobotę przed południem, a przed godz. 18 zwłoki - po zapakowaniu w torbę i owinięciu w folię - zostały przewiezione do lasku w okolicach Stawów Jana. #Policjanci zabezpieczają ślady na miejscu znalezienia zwłok. Podejmowane działania mają na celu zabezpieczenie wszelkich śladów. Trwają również czynności zmierzające do ustalenie tożsamości ofiary, w tym czy może to być ciało poszukiwanej od soboty kobiety. pic.twitter.com/8MK2jDpH1T — Łódzka Policja (@policja_lodzka) October 26, 2018   Zobacz także:  Siostra Magdaleny Żuk o egipskim raporcie: "Jest tam coś, czego nie chcą nam pokazać"   Dziewczyna, która była obecna przy znalezieniu zwłok, tak relacjonowała to co zobaczyła, w rozmowie z "Super Expressem": To wyglądało tak,  jakby zostały poćwiartowane  -  ujawnia osiemnastolatka, obecna przy odkryciu znaleziska. -  Człowiek w całości by się tam nie zmieścił. Na konferencji w sobotę przekazano mediom więcej szczegółów: Na zwłokach stwierdzono rany kłute, które najprawdopodobniej doprowadziły do śmierci; szczegóły będziemy mogli podać po przeprowadzeniu sekcji, która zaplanowana jest na poniedziałek. Bez wątpienia doszło do zbrodni zabójstwa" - podkreślił na sobotniej konferencji rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi  Krzysztof Kopania. W związku ze sprawą zatrzymano trzy osoby - dwie z nich 44-letni kobieta oraz 41-letni obywatel Gruzji już usłyszeli...

East News
Newsy
"Czuję się zobowiązany przeprosić" Gruzin skomentował dramatyczną śmierć Pauliny D. Nowe fakty!

  Sprawa śmierci Pauliny D. wstrząsnęła opinią publiczną. 28-letnia absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaginęła ponad tydzień temu. Kobieta ze znajomymi wybrała się do klubu przy ulicy Piotrkowskiej, a następnego dnia kamery zarejestrowały, jak idzie z mężczyzną w wieku 40-50 lat u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki. Policja poszukiwała Pauliny D. i mężczyzny z którym była widziana- śledczy ustalili, że był to Gruzin mieszkający przy ulicy Żeromskiego. Niestety, kilka dni temu ciało kobiety zostało znalezione w okolicach Stawów Jana, wtedy okazało się, że Paulina D. została brutalnie zamordowana.    Nowe fakty w sprawie śmierci Pauliny D.   Jak informuje "Dziennik Łódzki" badania DNA potwierdziły, że kobieta, której zwłoki znaleziono w lasku w okolicach Stawów Jana, to poszukiwana Paulina D. W sprawie zatrzymano już trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina- wszyscy usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań i niepowiadomienia o śmierci Pauliny D. Policja wciąż poszukuje mężczyzny, który miał zamordować 28-letnią kobietę.    Wstrząsające wydarzenia skomentował Gruzin Merabi Gabunia, który mieszka i trenuje rugby w Łodzi. Mężczyzna w swoim wpisie na Facebooku złożył kondolencje bliskim Pauliny D. i przeprosił w imieniu wszystkich "przyzwoitych Gruzinów żyjących w Polsce".   Od tygodnia Łódź żyje tragedią rodziny Pauliny Dynkowskiej... Osobiście byłem zaangażowany w Jej poszukiwania, gdyż była to siostra mojego kolegi. Dziś w związku z informacją o jej tragicznej śmierci i zamieszaniu w sprawę obywateli mojej ojczyzny Gruzji, czuję się zobowiązany w imieniu wszystkich przyzwoitych Gruzinów żyjących w Polsce przeprosić.... Przygnieciony smutkiem i bezsilnością składam najszczersze wyrazy współczucia rodzinie Pauliny- napisał...

East News
Newsy
Zabójca Pauliny D. jest na wolności! Co o nim wiemy?

  Policji wciąż nie udało się schwytać mężczyzny, który jest podejrzany o zabójstwo 28-latki w Łodzi. Przypomnijmy, że Paulina D. zaginęła w nocy 19 października. Dziewczyna bawiła się ze znajomymi w jednym z klubów przy ulicy Piotrkowskiej. Po raz ostatni widziana była u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki w sobotę o godzinie 8 rano. Kamery monitoringu zarejestrowały, że towarzyszył jej mężczyzna w wieku ok. 40-50 lat.   Przez tydzień jej bliscy nie ustawali w poszukiwaniach. Niestety, w piątek 26 października w lasku na Stawach Jana w Łodzi znaleziono zwłoki, które należą do Pauliny D.   - Po ich wyglądzie, elementach ubrania, a także w oparciu o ustalenia poczynione co do przebiegu wydarzeń, możemy stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że są to zwłoki poszukiwanej od soboty młodej kobiety - mówił w sobotę Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. - Na zwłokach stwierdzono obrażenia, rany kłute, które najprawdopodobniej doprowadziły do śmierci. Bez wątpienia doszło do zbrodni zabójstwa - dodaje   Zobacz także: Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane"   Kto zabił Paulinę D. w Łodzi?   Na podstawie wspomnianego zapisu z miejskiego monitoringu policjantom udało się dotrzeć do osób, które znają mężczyznę, który towarzyszył Paulinie D. Ślad prowadził do budynku przy ulicy Żeromskiego, gdzie mieszkają pracujący na łódzkich budowach Gruzini. To tam miało dojść do zbrodni. Poszukiwany mężczyzna również jest Gruzinem. Policji nie udało się na razie dotrzeć do poszukiwanego. Nie wiadomo, czy przebywa jeszcze w Polsce, czy zdołał uciec za granicę. Policja zatrzymała za to 3 osoby: dwóch Gruzinów oraz Białorusinkę. Wiedzieli oni o morderstwie, jednak nie powiadomili odpowiednich służb. Niebawem usłyszą zarzuty....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner