Meghan Markle rodzina
East News
Ojca i rodzeństwa aktorki nie będzie na ślubie. Dlaczego?
1/7
Meghan Markle rodzina
East News

Już dziś wielki ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego! Para powie sakramentalne "tak" w kaplicy św. Jerzego w Windsorze o godzinie 12. Oczy całego świata będą zwrócone na Londyn, gdzie odbędzie się królewski ślub! Książęca para przysięgę złoży przed Justinem Welby, arcybiskupem Canterbury. Kto zaprowadzi Meghan Markle do ołtarza? Miał to zrobić jej ojciec Thomas Markle, ale w ostatniej chwili został odwołany jego przyjazd do Londynu. Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że wielkim marzeniem Meghan jest, żeby to mama Doria Ragland, zaprowadziła ją do ołtarza. Czy tak się stanie? Okaże się już dziś po południu! Na razie wiadomo na pewno, że w drodze do ołtarza Meghan towarzyszyć będą książę George i księżniczka Charlotte, tradycyjnie sypiący kwiaty. Przy ołtarzu czekać będzie na nią Harry i jego brat, William, który będzie jego świadkiem. 

 

Na uroczystość zaproszono 2640 osób, wśród których znajdują się działacze charytatywni, gwiazdy i przedstawiciele rodziny królewskiej. Na ślubie zabraknie jednak rodzeństwa Meghan Markle. Dlaczego? Kim jest rodzina przyszłej księżnej Anglii? Szczegóły na kolejnych slajdach!

 

ZOBACZ: Suknia ślubna, świadkowie, pierwszy taniec - 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

2/7
Meghan Markle - ojciec Meghan Markle
East News

Tuż przed ślubem wybuchł skandal, którego bohaterem został ojciec Meghan, Thomas Markle. Okazało się, że mężczyzna od kilku dni umawiał się z paparazzi na sprzedaż zdjęć z jego podróży do Londynu. Miał otrzymać za zdjęcia aż 100 tysięcy funtów. Angielskie media rozpisywały się o tym, a ojciec Meghan po tych publikacjach przeszedł zawał serca! Wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy Thomas Markle pojawi się na ślubie córki. Ostatecznie dwa dni przed ceremonią, aktorka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej ojca zabraknie na najważniejszej dla niej uroczystości. 

Niestety, mój ojciec nie pojawi się na naszym ślubieZawsze troszczyłam się o mojego ojca i mam nadzieję, że zapewni mu się przestrzeń, której potrzebuje, by skupić się na swoim zdrowiu. Pragnę podziękować wszystkim, którzy zaoferowali hojne wyrazy wsparcia. Proszę, wiedzcie jak bardzo Harry i ja czekamy na to, by podzielić się z wami w sobotę naszym wyjątkowym dniem - czytamy w oświadczeniu narzeczonej księcia Harry'ego.

Kim jest Thomas Markle? Dlaczego chciał zarobić na ślubie córki? Co o Meghan mówi jej rodzeństwo?

ZOBACZ: Ojciec Meghan Markle zrobił jej świństwo tuż przed ślubem! Przypłacił to zdrowiem!

3/7
Thomas Markle, ojciec Meghan Markle
East News

Thomas Markle chciał zarobić na ślubie córki. W gazetach pokazywał swoje prywatne zdjęcia, umawiał się na "ustawki" z paparazzi, a nawet relacjonował swoją podróż do Londynu. Gazety pokazywały, jak pojawił się na przymiarkach u krawca w Meksyku czy czytał książki o  brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ojciec Meghan od wielu lat mieszka w Meksyku i zmaga się z problemami finansowymi. Przed laty był operatorem filmowym, który współpracował przy serialu "Świat według Bundych". W 2011 roku otrzymał nagrodę Emmy za wybitne osiągnięcia w swojej dziedzinie.

4/7
Doria Ragland, mama Meghan Markle
East News

Rodzice aktorki -  Doria Ragland oraz Thomas Markle - rozwiedli się, gdy Meghan miała 6 lat. Wychowywała ją mama w Los Angeles, ale Meghan miała z ojcem regularny kontakt. 

Gdy Meghan uczyła się jeszcze w szkole, Thomas Markle wygrał na loterii, dzięki czemu mógł opłacić studia swojej córki. Meghan studiowała jednocześnie stosunki międzynarodowe i historię teatru w Northwestern University, którego absolwentką została w 2003 roku. W wywiadach przyrodni brat Meghan, Thomas Markle Junior, wypominał jej, że zaczęła karierę dzięki pieniądzom ojca, a gdy on popadł w problemy finansowe, nie wspierała go.

ZOBACZ: Brat Meghan Markle napisał list do Harry'ego! "Wystawi Ciebie i Twoją rodzinę na pośmiewisko"

5/7
Doria Ragland, mama Meghan Markle
East News

Doria Ragland, matka aktorki jest terapeutką oraz instruktorką jogi. Meghan chciałaby, żeby to właśnie jej mama zaprowadziła ją do ołtarza, co dla nich obu, byłoby wielkim przeżyciem. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się już wkrótce. Jedno jest pewne - mama jest najlepszą przyjaciółką Meghan i zawsze ją wspierała. W przeciwieństwie do ojca czy przyrodniego rodzeństwa, mama Meghan nigdy nie rozmawiała z mediami, ani nie sprzedawała prywatnych zdjęć córki. 

 

Ostatnio media donosiły, że mama Markle rzuciła pracę w  szpitalu psychiatrycznym w Los Angeles. Czy to oznacza, że wkrótce przeprowadzi się do Londynu, żeby być bliżej córki i zamieszkać w pałacu? Kto wie!

 

Na razie pewne jest jedno - Doria Ragland pojawi się na ślubie córki i prawdopodobnie będzie miała na sobie kreacją Burberry. 

6/7
Meghan Markle na Instagramie
East News

Ostatnio w mediach głośno było na temat listu, który Thomas Markle Jr., przyrodni brat Meghan, napisał do księcia Harry'ego. Przestrzegał on go przed ślubem z Meghan. 

 

"Zmieniła się w zblazowaną, płytką, zarozumiałą kobietę, która wystawi Ciebie i Twoją rodzinę na pośmiewisko. To oczywiste, że Meghan Markle nie jest właściwą kobietą dla Ciebie. Im bliżej do ślubu, tym bardziej jasne staje się, że to będzie największy błąd w historii królewskich ślubów" - napisał Thomas Markle Jr. w swoim liście do księcia Harry'ego. 

Przyrodni brat nie został zaproszony na ślub Meghan, a książę Harry oczywiście nie odpisał na jego list. 

7/7
Meghan Markle  jako dziecko z mamą
East News

To nie pierwszy raz, gdy bliska osoba z rodziny Meghan Markle wypowiada się negatywnie o niej w mediach. Wcześniej krytykowała ją jej siostra przyrodnia, Samantha Grant, która podobnie jak brat wypominała jej, że nie wspiera ojca. Jej również Meghan nie zaprosiła na ślub. Nie dziwią zatem słowa księcia Harry'ego, który w wywiadzie dla BBC powiedział:

 

Meghan teraz ma rodzinę, jakiej nigdy nie miała. 

 

Te słowa bardzo oburzyły brata Meghan, który powiedział w jednym z wywiadów:

Miała naprawdę dobrą rodzinę. Byliśmy tak blisko, jak tylko mogliśmy być, spędzaliśmy razem Boże Narodzenie, urodziny, Święto Dziękczynienia.

 

Myślicie, że Meghan Markle jeszcze kiedyś pogodzi się ze swoim przyrodnim rodzeństwem, a jej ojciec pozna rodzinę królewską?

 

ZOBACZ: Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle