Żona o chorobie Robina Williamsa
ONS

Żona Williamsa wyjawia bolesne tajemnice. Aktor zmagał się z poważną chorobą i nie tylko

Żona o chorobie Robina Williamsa
ONS

Nie milkną echa wokół zaskakującej śmierci Robina Williamsa. Hollywoodzki aktor popełnił samobójstwo we własnym domu, a na jaw wychodzą kolejne fakty. Okazało się, że Williams od dłuższego czasu zmagał się z nałogiem alkoholowym, ale terapia przynosiła podobno coraz lepsze skutki. Przypomnijmy: Kelnerka wrzuciła ostatnie zdjęcie Williamsa przed śmiercią. Nie wyglądał najlepiej

Głos w sprawie samobójstwa męża zabrała też ponownie Susan Schneider i jej słowa pozwalają choć trochę zrozumieć, dlaczego aktor zdecydował się odebrać sobie życie. Żona Robina przyznaje, że jej ukochany miał problemy z alkoholem i kokainą, ale to nie wszystko. Schneider zdradziła też, że Williams cierpiał na chorobę Parkinsona, o czym nie zdążył poinformować opinii publicznej. Wprawdzie było to początkowe jej stadium, ale aktor i tak znosił to fatalnie.
 

Robin zawsze pomagał innym. Rozśmieszał ludzi na scenie, w filmie czy telewizji, żołnierzy na froncie i chore dzieci. Robin zmagał się nie tylko z uzależnieniem od alkoholu i kokainy, ale wykryto też u niego pierwsze stadium choroby Parkinsona. Nie był jednak gotowy, by tu publicznie ujawnić – wyznaje Schneider.


Amerykańska prasa spekuluje również, że Williams miał ponad 20 milionów dolarów długów.

Zobacz: Iza Miko wspomina wzruszające spotkanie z Williamsem. Aktor zaczął od przeprosin


Galeria zdjęć Robina Williamsa:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04