Weronika Rosati
EastNews
EXCLUSIVE

Nowe informacje w sprawie Weroniki Rosati i jej byłego partnera! Chciał do niej wrócić?

Weronika Rosati
EastNews

Konflikt między Weroniką Rosati, a jej eks-partnerem i ojcem córeczki Eli, poruszył Polskę. Weronika  w głośnym wywiadzie w „Wysokich Obcasach" oskarżyła ortopedę Roberta Śmigielskiego o stosowanie przemocy fizycznej, psychicznej i ekonomicznej. Śmigielski natomiast wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył zarzutom. Ale to nie wszystko! Jak udało się dowiedzieć magazynowi „Flesz”, kilka tygodni przed głośnym wywiadem, lekarz poprosił Weronikę o spotkanie. A aktorka zgodziła się z nim spotkać. Co usłyszała?

Robert na spotkaniu nieoczekiwanie oświadczył się Weronice. Ale jak łatwo było przewidzieć, oświadczyny nie zostały przyjęte - mówi znajoma aktorki.

 

Spór Rosati i byłego partnera

Weronika od ponad tygodnia jest z mamą Teresą Rosati w Los Angeles. Ale aktorka jest bardzo aktywna na serwisach społecznościowych. Mimo oświadczenia swojego byłego partnera, Weronika podkreśla, że nie zamierza milczeć i głośno mówi, że jest ofiarą przemocy. Rosati zawiadomiła też policję.

Według informacji, do których dotarł „Flesz”, dochodzenie wciąż trwa. Podobno przesłuchana została już część świadków. Weronika nie wyklucza także walki w sądzie o podwyższenie alimentów.

Murem za Weroniką stanęło także wiele znanych kobiet. Wypowiedziały się m.in Hanna Lis, Agnieszka Holland czy Sonia Bohosiewicz. Roberta Śmigielskiego wsparła zaś scenarzystka Ilona Łepkowska. Kto w tym sporze ma rację? Więcej szczegółów w najnowszym „Fleszu”.

 

Flesz nr 6 z marca 2019, okładka
Party.pl

Weronika walczy ze swoim byłym partnerem

Weronika Rosati
EastNews

Zobacz także: Rosati ostro odpowiedziała Łepkowskiej: "Czy jako jego stała pacjentka ślepo wierzy w niewinność?"

Więcej na temat Weronika Rosati
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33