Robert Lewandowski i Anna Stachurska na gali Złote Jabłka 2012

Zakochany Lewandowski błyszczy z narzeczoną

Robert Lewandowski i Anna Stachurska na gali Złote Jabłka 2012

Wczoraj W hotelu Intercontinental w Warszawie odbyła się wczoraj Gala Srebrnych Jabłek 2012. Czytelniczki miesięcznika "Pani" kolejny raz wyróżniły trzy gwiazdorskie pary, które zasługują na podziw. Wśród gości wydarzenia pojawił się m.in. przystojny Robert Lewandowski ze swoją narzeczoną Anną Stachurską.

Para pojawiając się na imprezie wywołała olbrzymie poruszenie. Piłkarz i jego dziewczyna wyglądali razem perfekcyjnie. On w ciemnogranatowym garniturze, białej koszuli i krawacie, ona w granatowej sukience z ciekawym wycięciem na plecach.

Lewandowski i Stachurska przez cały wieczór trzymali się za ręce oraz wysyłali ku sobie subtelne sygnały świadczące o ich uczuciu. Jak na razie ciągle nie są znane szczegóły dotyczące ślubu pary. Być może Robert uchyli rąbek tajemnicy odnośnie wesela za tydzień na kanapie u Kuby Wojewódzkiego.

Czyżby "Lewy" ze swoją partnerką już wkrótce zastąpił na salonach Annę Przybylską i Jarosława Bieniuka, którzy do tej pory byli najpiękniejszą parą łączącą świat sportu z show-biznesem?

Robert Lewandowski Anna Stachurska na gali Złote Jabłka 2012


Robert Lewandowski Anna Stachurska na gali Złote Jabłka 2012

Tak na wydarzeniu prezentowały się pozostałe gwiazdy:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03