Robert Lewandowski z facetem Shakiry!

Jak Robert Lewandowski radzi sobie z angielskim? Wywiad z nim zrobił... partner Shakiry! POSŁUCHAJ!

Robert Lewandowski z facetem Shakiry!

 

Zastanawialiście się, jak Robert Lewandowski radzi sobie z językiem angielskim? Świetni! A dowodem na to jest wywiad z polskim piłkarzem, który przeprowadził... Gerard Pique, hiszpański obrońca, znany również jako partner jednej z największych muzycznych gwiazd na świecie - Shakiry. O czym panowie rozmawiali? 

 

Zobacz: Robert Lewandowski o córce: „Pierwsze tygodnie były trudne, nie wiedziałem, co robić”

 

W swoim cyklu „Pique+” partner Shakiry rozmawiał z takimi gwiazdami jako Neymar, Buffon czy Suarez. Teraz przyszedł czas na Lewandowskiego. Wywiad został przeprowadzony jeszcze przed rozpoczęciem Mundialu, ale opublikowano go dopiero 23 czerwca (jeszcze przed meczem z Kolumbią). Panowie rozmawiali przede wszystkim o sporcie, odczuciach Roberta związanych z Mundialem, grze w klubie, Euro 2012 czy o trenerze Jurgenie Kloppie. Ale pojawiły się też wątki osobiste! Pique wiedział, że wspólną pasją Roberta i żony, Ani, jest oczywiście sport:

 

Tak, to prawda. Moja żona uprawia karate i brała nawet udział między innymi w Mistrzostwach Europy, dlatego znam tę dyscyplinę. Mój ojciec był judoką i kiedy byłem mały, to ćwiczyłem razem z nim. Z kolei moja mama była siatkarką. Od najmłodszych lat byłem jednak przekonany do piłki nożnej. Pokochałem ten sport i chciałem zostać piłkarzem - wyjaśnił Lewandowski.

 

Zobacz: Anna Lewandowska o porażce Polaków na Mundialu! 

 

Lewandowski został również zapytany o przyszłość:

Mam 29 lat i wiem, że jeżeli będę się dobrze prowadził, to mogę grać na wysokim poziomie jeszcze przez kilka sezonów. Od ośmiu gram w Niemczech i kiedyś sobie powiedziałem, że nie spędzę całej kariery w jednej lidze. Teraz jednak nie wiem, co wydarzy się w przyszłości. Skupiam się obecnie na innych rzeczach i na tym, co muszę zrobić - wyjaśnił.

 

Obejrzyjcie całość poniżej! Jak oceniacie angielski Roberta?

 

Zobacz: Jak przetrwać załamanie nerwowe? 

 

 

Gerard Pique pokazał zdjęcie Shakiry

Robert Lewandowski na konferencji prasowej po przegranym meczu z Kolumbią
East News

 

Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50