ONS
Newsy

Lewandowski jednak zagra w meczu z Barceloną. Pokazał zdjęcie w masce

Będziecie oglądać?

Kilka dni temu Robert Lewandowski podczas meczu doznał poważnej kontuzji po zderzeniu z bramkarzem przeciwnej drużyny. Niestety obrażenia są na tyle poważne, że nie wiadomo czy piłkarz pojawi się najbliższej rozgrywce. Zobacz: Lewandowski doznał poważnego urazu na wczorajszym meczu. Są wyniki badań

Jedyną możliwą opcją, aby Lewandowski pojawił się na boisku podczas środowego meczu z Barceloną w półfinale Ligi Mistrzów było założenie przez niego maski, która ułatwiłaby mu bieganie i nie doprowadziłaby do pogorszenia jego stanu. Jak się okazuje sportowiec nie opuści swojej drużyny w tak ważnym dniu i na boisku zagra. Na Facebooku pokazał zdjęcie w owej masce. Właśnie w takim wydaniu będziemy mogli oglądać go podczas meczu.

Zobacz na Polki.pl: Lewandowscy w ekskluzywnym wywiadzie dla Vivy!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Robert Lewandowski
East News
Newsy
Robert Lewandowski nie zagra w meczu z Realem Madryt! Co się stało?!
Fani zaniepokojeni!

Robert Lewandowski nie wystąpi w meczu z Realem Madryt - informuje "SportBild". Polski piłkarz doznał poważnej kontuzji barku, podczas sobotniego meczu z Borussią Dortmund. Uraz jest na tyle poważny, że wykluczył Polaka z meczu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski nie zagra w dzisiejszym spotkaniu, które rozpoczyna się o 20:45.   Zobacz też:  Robert Lewandowski ma POWAŻNĄ kontuzję! Menadżer piłkarza: "Jego występ w meczu z Realem jest zagrożony!"   Robert Lewandowski nie zagra w meczu z Realem Madryt. Dlaczego? Robert Lewandowski doznał urazu barku w wyniku starcia z Romanem Burkim, do którego doszło podczas spotkania z Borrusią. Lewandowski musiał opuścić boisko. Od początku było wiadomo, że kontuzja jest poważna, a występ zawodnika Bayernu Monachium i kapitana polskiej reprezentacji w meczu Realem Madryt stoi pod znakiem zapytania. Robert Lewandowskie jest poddawany zabiegom rehabilitacyjnym. Ma być gotowy na mecz rewanżowy, który zaplanowano na 18 kwietnia. Trzymamy kciuki za szybko powrót do zdrowia Roberta Lewandowskiego! Już wkrótce jego żona, Anna Lewandowska urodzi pierwsze dziecko pary, więc "Lewy" musi być w formie nie tylko na boisku, ale również poza nim.   Polecamy:  Robert Lewandowski nie weźmie urlopu ojcowskiego po narodzinach córki. „Nie może zrezygnować z meczów”   Robert Lewandowski ma poważną kontuzję barku. Nie zagra w meczu z Realem Madryt.   Polski piłkarz ma być gotowy do gry na rewanż, który odbędzie się 18 kwietnia.

Robert Lewandowski zdradził dlaczego zdecydował się zagrać w masce
ONS
Newsy
Lewandowski o swoim stanie zdrowia: Po takim ciosie ciężko czuś się idealnie
Piłkarz musiał podjąć ważną deycyzję

Kilka tygodni temu podczas meczu między Bayernem Monachium a Borussią Dortmund doszło do poważnej sytuacji. Robert Lewandowski doznał poważnej kontuzji po jak został brutalnie zaatakowany przez bramkarza drużyny przeciwnej. Polak trafił wówczas do szpitala, skąd dochodziły niepokojące informacje dotyczące jego zdrowia. Zobacz: Robert Lewandowski trafił do szpitala. Menedżer piłkarza: Nie jest dobrze Po kilku godzinach okazało się, że sportowiec ma złamaną kość górnej szczęki, kość nosową i wstrząśnienie mózgu. Pomimo licznych obrażeń Robert Lewandowski postanowił wystąpić w kolejnym spotkaniu piłkarskim. Mąż Anny Lewandowskiej pokazał się wówczas w specjalnej masce, która miała chronić jego twarz i głowę . O tym dlaczego zdecydował się pojawić na boisku opowiedział w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN. - Powiem szczerze, że to nie była faktycznie przyjemna sytuacja, po takim incydencie najważniejsze jest to, co się dzieje w głowie i jak psychika zadziała. Wiedziałem, że drużyna mnie potrzebuje, wiedziałem, że muszę szybko wrócić na boisko, niezależnie od tego, czy będę się idealnie czuł czy nie, wiadomo, że po takim ciosie ciężko czuć się idealnie, ale zdawałem sobie sprawę, że wszyscy czekają na mnie i musiałem się do tego przygotować. Nie było ważne to, czy będzie mnie bolało, bo na tym poziomie to nie ma znaczenia, ale z drugiej strony musiałem się na to psychicznie przygotować . Musiałem grać w tej masce. Będąc na boisku, człowiek stara się o tym nie myśleć - stwierdził przed kamerą. Trzymamy więc kciuki, żeby Robert Lewandowski jak najszybciej wrócił do pełni zdrowia i sił! Zobacz na Polki.pl: Anna i Robert Lewandowscy: Królowie życia

East News
Newsy
Robert Lewandowski o groźnym incydencie podczas wczorajszego meczu: "Przez parę minut nie wiedziałem, co się dzieje"

Robert Lewandowski skomentował groźny incydent do którego doszło podczas wczorajszego meczu reprezentacji Polski z Rumunią. Pomimo wielkiej radości z wygranej, kibice i piłkarze przeżyli prawdziwe chwile grozy, kiedy kapitan naszej drużyny upadł na murawę, po tym jak tuż obok niego wybuchła petarda rzucona przez kibiców przeciwnika. Robert Lewandowski przez dłuższą chwilę leżał na boisku trzymając się za głowę. Po zakończonym meczu, w czasie spotkania z dziennikarzami, Robert przyznał, że przez kilka minut nie widział, co się z nim dzieje. Zobacz: Robert Lewandowski ogłuszony petardą na meczu z Rumunią! Bardzo niebezpieczna sytuacja! WIDEO I ZDJĘCIA Przez parę minut nie za bardzo wiedziałem, co się dzieje. Nie słyszałem, ale po chwili powoli dochodziłem do siebie. Na szczęście nic się wielkiego nie stało. Mam nadzieję, że w nocy nie obudzę się z jakimś bólem, ale ten wybuch był na tyle głośny, ale też na oczy to zadziałało i paru minut potrzebowałem, żeby dojść do siebie - mówił Robert Lewandowski w rozmowie z portalem sport.pl.   Miejmy nadzieję, że podczas kolejnych spotkań naszej reprezentacji nie będzie dochodziło do takich sytuacji! A naszym piłkarzom gratulujemy świetnego wyniku- Polska pokonała Rumunię 3:0!   Zobacz także: Prawdziwa euforia po meczu z Rumunią! Krychowiak pokazuje, co się działo w polskiej szatni!   Robert Lewandowski upadł na murawę podczas wczorajszego meczu. Piłkarz przez kilka minut nie widział, co się z nim dzieje.