East News

Robert Lewandowski śpiewa przebój Ich Troje! To wideo stało się hitem sieci

East News

Reprezentacja Polski w piłce nożnej na czele z Robertem Lewandowskim świętowała wielki sukces, jakim jest awans do Mistrzostw Europy 2020. Zawodnicy polskiej drużyny byli tego dnia w świetnych nastrojach nie tylko po meczu, ale także przed spotkaniem. Na filmiku ukazującym kulisy awansu fani mogą zobaczyć, jak zachowywali się piłkarze podczas treningu, w szatni i na hotelowym korytarzu.

Największym zaskoczeniem na nagraniu jest zachowanie Roberta Lewandowskiego, który pochwalił się swoim wokalnym talentem. Wybrał dosyć zaskakujący repertuar. To trzeba zobaczyć… i usłyszeć!

Robert Lewandowski śpiewa przebój Ich Troje!

Polscy piłkarze już nie raz zaskoczyli zdolnościami wokalnymi, które zazwyczaj ujawniają w szatni po wygranym meczu. Kamil Grosicki zasłynął śpiewając przebój disco polo „Przez twe oczy zielone”. Teraz to Robert Lewandowski zaprezentował swoje zdolności wokalne i na hotelowym korytarzu zaśpiewał hit zespołu Ich Troje sprzed kilku lat pod tytułem „Babski świat” (włączcie poniższe wideo od ok. minuty 2:12) . Przez chwilę towarzyszył mu Wojciech Szczęsny!

Kapitan polskiej drużyny na tym nie poprzestał i zaśpiewał jeszcze jeden hit. Tym razem zdecydował się na klasykę i wybrał „Wehikuł czasu” zespołu Dżem. Posłuchajcie!

Robert Lewandowski i muzyka

To nie pierwsze popisy wokalne Roberta Lewandowskiego. W maju po imprezie z okazji otrzymania tytułu najlepszego strzelca Bundesligi napastnik wszedł na scenę i zaśpiewał hit "Can’t Hold Us" Macklemora. Od dawna też współpracuje z Donatanem jako producent muzyczny! Być może muzyka to jego druga wielka pasja po piłce nożnej.

Robert Lewandowski po raz kolejny zaskoczył fanów!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na zdjęciu zrobionym przez Klarę
Instagram

Wiedzieliście, że tak dobrze śpiewa? :)

Robert Lewandowski wspomina swojego ojca
East News

 

Więcej na temat Robert Lewandowski Ich Troje
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44