Robert Lewandowski, Anna Lewandowska całują się
East News

Robert Lewandowski przeszedł operację! Czy będzie mógł spędzić święta z rodziną?

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska całują się
East News

Robert Lewandowski zaraz po zakończeniu wczorajszego meczu Bayernu Monachium z Wolfsburgiem przeszedł operację pachwiny. Poinformował o tym niemiecki klub. Sportowiec potrzebuje teraz dużo spokoju i odpoczynku, aby móc spokojnie wracać do zdrowia. Jak się czuje mąż Anny Lewandowskiej? 

Zobacz także: Robert Lewandowski będzie miał operację! Co się stało?

Robert Lewandowski miał operację

O tym, że Robert Lewandowski będzie musiał przejść operację pachwiny media spekulowały już od kilku tygodni. Za zabieg polskiego strzelca odpowiedzialny był doktor Hans-Wilhelm Muller-Wohlfahrt i to właśnie z nim prosto po zakończonym i wygranym (2:0) meczu Robert udał się do kliniki.

Robert Lewandowski wieczorem pomyślnie przeszedł zabieg pachwiny. Wszystko poszło zgodnie z planem. Robert ma teraz przez kilka dni spokojnie odpoczywać - poinformował Bayern Monachium na swojej stronie 

Sportowiec bardzo dba o swoje zdrowie, dlatego również w tym wypadku zareagował błyskawicznie. Teraz będzie miał trochę czasu na odpoczynek, ponieważ rozpoczęła się zimowa przerwa. Piłkarze wrócą na boisko dopiero w drugiej połowie stycznia. Czy Robert Lewandowski pojawi się już wtedy na murawie? Tego jeszcze nie wiemy, ale trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Teraz najważniejszy jest spokój oraz czas spędzony z rodziną. Anna Lewandowska dodała dziś urocze zdjęcie z córką pod choinką. W opisie znalazł się rozczulający hasztag #tataczekamy. 

Warto również dodać, że to był bardzo intensywny rok dla Roberta Lewandowskiego i zakończył go w mistrzowskim stylu! Sportowiec został najlepszym strzelcem roku, mając na koncie aż 54 bramki! Tym samym zdetronizował Lionela Messiego, który zdobył 50 bramek. Gratulujemy!

Zobacz także: Bardzo szczere wyznanie Anny Lewandowskiej o drugiej ciąży: „To na pewno nie był Plan by Ann!”

Robert Lewandowski przeszedł operację przed świętami Bożego Narodzenia. Teraz czeka go czas rekonwalescencji. 

Robert Lewandowski w camelowym płaszczu na zgrupowaniu kadry

Piłkarz po zabiegu pachwiny wróci do domu na święta. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na randce
Instagram

 

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56