Nowe auto Lewandowskiego
ONS

Lewandowski znów zbije fortunę. Podpisał nowy kontrakt reklamowy

Nowe auto Lewandowskiego
ONS

Robert Lewandowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Przez wiele lat ciężko pracował na swój sukces, a teraz czerpie z tego naprawdę spore profity. Z piłkarza stał się również marką samą w sobie, o którą zabiegają coraz większe firmy i koncerny. I choć w ostatnim czasie polskie media zdominowała małżonka Roberta, Anna on też jest ulubieńcem kolorowej pracy, która chętnie opisuje kolejne wydarzenia z życia młodego małżeństwa. Przypomnijmy: "Żyjemy jak w bajce. Nie wstydzę się tego, że zarabiamy"

Robert już wkrótce rozpocznie grę w nowym klubie, zanim to jednak nastąpi, wziął udział w kampanii reklamowej dla marki Panasonic. Współpraca z firmą rozpoczęła się co prawda jesienią ubiegłego roku, ale do tej pory, Lewandowski reklamował aparaty fotograficzne. Teraz na mocy nowej umowy zawartej na rok i obejmującej polski rynek, będzie promował linię telewizorów.
 

Jego osoba znakomicie wpisuje się w dynamiczny i nowoczesny wizerunek naszej marki - mówi serwisowi wirtualnemedia.pl Maciej Pączka, dyrektor marketingu Panasonic.


Nowa kampania prezentuje najnowsze urządzenia firmy - telewizory, kina domowe oraz odtwarzacze Blu Ray. Uważacie, że wybranie piłkarza było dobrą decyzją?

Zobacz: Robert Lewandowski robi karierę na Zachodzie. Jest już gwiazdą?Lewandowscy na konferencji UNICEF:

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48