Robert Lewandowski na boisku

Robert Lewandowski jest znany z tego, że na boisku potrafi mocno zaskoczyć! Podczas finału Pucharu Niemiec napastnik strzelił dwa gole i pokazał fanom, jak bardzo się z tego cieszy. Co prawda już nie raz pokazywał różnego rodzaju „cieszynki”, ale tym razem fani mogli zobaczyć naprawdę dużo!

Musicie zobaczyć te zdjęcia! Takiej formy okazywania radości u Roberta Lewandowskiego jeszcze nie widzieliśmy!

Zobacz takżeKlara Lewandowska kibicowała Robertowi: "Tata gol, tata gol". To najsłodsze wideo, jakie dziś zobaczysz!

1/4
Robert Lewandowski nowa cieszynka
East News

Robert Lewandowski po raz kolejny udowodnił, że zasługuje na tytuł króla strzelców. Napastnik Bayernu Monachium w meczu o Puchar Niemiec pokazał, że jest w stanie strzelić głową doskonałego gola. Kolejna bramka tylko potwierdziła jego umiejętności. Radość była ogromna!

2/4
Robert Lewandowski ściąga spodenki na boisku
East News

Piłkarz tak bardzo cieszył się z drugiej bramki, którą udało mu się strzelić, że z radości ściągnął koszulkę. To jednak nie koniec! Lewandowski odrzucił ją na boisko i sięgnął po spodenki. Odchylił je tak mocno, że omal ich nie ściągnął. To pierwsza tak odważna „cieszynka” w wykonaniu napastnika Bayernu.

3/4
Robert Lewandowski nowa cieszynka
East News

Po meczu piłkarz podskoczył jeszcze kilka razy w geście radości. Po meczu wytłumaczył się jednak z odważnego gestu i powiedział:

To było zupełnie spontaniczne. Ale powody do radości były, skoro w ten sposób zakończyliśmy sezon - wyznał Robert Lewandowski.

4/4
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski na boisku
Instagram

Robert Lewandowski zakończył sezon piłkarski z imponującym wynikiem 40 goli. To z pewnością pomoże mu w negocjowaniu nowego kontraktu. W końcu obecny dobiega końca i w serwisach sportowych coraz częściej pojawiają się informacje, że być może to dobry moment, aby zmienić klub sportowy!

 

Więcej na temat Robert Lewandowski