Robert Lewandowski całuje Annę Lewandowską
Instagram

Robert Lewandowski pokazał brzuszek żony! "Pierwsze zdjęcie naszej trójki"

Robert Lewandowski całuje Annę Lewandowską
Instagram

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Wspaniałą wiadomość przekazał w środę wieczorem Robert Lewandowski podczas meczu Bayernu Monachium i Olimpiakos Pireus. Piłkarz po raz drugi wykonał "cieszynkę", która tylko jedno mogła oznaczać. Rodzina Lewandowskich wkrótce powiększy się! Kiedy? Piłkarz odrobinę zdradził na Instagramie, pokazując zdjęcie Anny brzuszka! Zobacz. 

Anna Lewandowska pokazała brzuszek w ciąży 

Już za kilka miesięcy Klara Lewandowska zostanie starszą siostrą! Podczas środowego meczu Bayernu Monachium i Olimpiakos Pireus Robert Lewandowski ogłosił wspaniałą nowinę światu. Jego żona, Anna spodziewa się drugiego dziecka. Kiedy maleństwo przyjdzie na świat? Gwiazdy nie zdradziły terminu porodu, jednak w przypadku pierwszej ciąży rodzina pochwaliła się, gdy Ania była już w 5. miesiącu ciąży! 

Zobacz także: Anna Lewandowska znowu zostanie mamą! Tak ukrywała swój ciążowy brzuszek

Można spekulować, że drugie dziecko Lewandowskich przyjdzie na świat pod koniec marca lub na początku kwietnia. Brzuszek Anny jest już coraz bardziej widoczny. Kapitan reprezentacji Polski pochwalił się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem żony na Instagramie. 

Pierwsze zdjęcie naszej trójki ❤️🤰👶P. S. Klara już śpi - napisał Robert w sieci. 

Czy Klara Lewandowska będzie miała braciszka a może siostrzyczkę? Tego nie wiadomo, i najprawdopodobniej, tak jak za pierwszym razem, płeć dziecka poznamy dopiero po jego narodzinach. We wcześniejszych wywiadach Anna podkreślała, że chciałaby urodzić syna. Czy jej marzenie spełni się? Oczywiście mocno trzymamy kciuki!

Zobaczcie urocze zdjęcie Lewandowskich po meczu. Ciążowy brzuszek jest już widoczny! 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski. Druga ciąża
Instagram

Robert Lewandowski wykonał "cieszynkę" na meczu 

Robert Lewandowski ogłosił drugą ciążę Ani
East News

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22