Party.pl

fiszka orange Advertisement

Radosław Majdan komentuje informacje o narodzinach dziecka Ani i Roberta Lewandowskich

Dziecko wpłynie na karierę Roberta Lewandowskiego? Radek Majdan w TVN24: "Nie wiem, czy jeszcze..."

Radosław Majdan komentuje informacje o narodzinach dziecka Ani i Roberta Lewandowskich

Radosław Majdan skomentował radosne informacje o narodzinach dziecka Anny i Roberta Lewandowskich. Od kilku godzin wszystkie media donoszą o powiększeniu rodziny słynnego piłkarza i jego pięknej żony. O tym, że pierwsze dziecko pary sportowców pojawiło się na świecie osobiście poinformował Robert Lewandowski, który za pośrednictwem portali społecznościowych pokazał fanom zdjęcie córeczki Klary. Pod wspólnym zdjęciem dziecka i dumnego taty pojawiła się lawina komentarzy z gratulacjami. Radosne informacje skomentował również mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan. Co powiedział w rozmowie z TVN24?

 

Zobacz także: O córce Anny i Robert Lewandowskich pisze cały świat! ZDJĘCIA

 

Radosław Majdan o narodzinach dziecka Roberta Lewandowskiego

Radosław Majdan, który w studiu TVN24 komentował ostatnie wydarzenia w świecie piłkarskim, nie mógł nie odnieść się do informacji, która zelektryzowała dzisiejsze media. Sportowiec pogratulował Ani i Robertowi i zdradził, czy jego zdaniem, narodziny dziecka zmienią grę Roberta. 

Możemy oczywiście pogratulować Robertowi i Ani. To jest  kolejny krok ku stabilizacji. Piłkarz, który osiąga ten swój wiek stabilizacji rodzinnej można powiedzieć, że wtedy czyni największe postępy. Robert te największe postępy czyni już ostatnimi latami, także myślę, że to będzie dodatkowy krok - chociaż nie wiem, czy jeszcze więcej może tych bramek strzelać...  Myślę, że jest to dla niego fantastyczna i szczęśliwa chwila, których w jego życiu zawodowym było dużo, teraz ma swój duży sukces jako ojciec, głowa rodziny. Także myślę, że to powinno pozytywnie wpłynąć na jego formę - mówił Radosław Majdan.

Waszym zdaniem narodziny dziecka rzeczywiście mogą wpłynąć na grę Roberta Lewandowskiego?

Zobacz także: KLARA LEWANDOWSKA... ZOBACZCIE, JAK INNE POLSKIE GWIAZDY ORYGINALNIE NAZWAŁY SWOJE DZIECI

Robert Lewandowski ogłosił, że został ojcem.

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z córką
Facebook

Radosław Majdan skomentował radosne informacje.

Radosław Majdan w okularach przeciwsłonecznych

 

 

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25