Robert Lewandowski na okładce Gala Men
Gala Men

Nie od dziś wiadomo, że sport w pewnym sensie jest częścią wielkiej show-biznesowej machiny. Na zachodzie piłkarze czy koszykarze stają się ikonami popkultury. Powoli to zjawisko można zaobserwować w Polsce, a dobrym tego przykładem jest postać Roberta Lewandowskiego, który coraz częściej pojawia się w kolorowych magazynach poświęconym gwiazdom. Zobacz: Przystojny Lewandowski wygłupia się za kulisami sesji do nowej kampanii

Zawodnik Borussi Dortmund pojawił się właśnie na okładce magazynu "Gala Men". Na czołówkowym zdjęciu Robert ubrany w biały t-shirt i skórzaną kurtkę leży na łóżku i zalotnie się uśmiecha. Wizerunek ten przypomina trochę kampanie reklamowe, na których pojawiają się profesjonalni modele.

Do zdjęcia dołączono zajawkę z informacją, że w piśmie znajdziemy nieznane fakty, z życia najdroższego polskiego piłkarza. Wywiad z Lewandowskim został wzbogacony o modową sesję.

Może Robert powinien zacząć dorabiać jako model? Z pewnością w tym też byłby mistrzem.Robert Lewandowski z żoną wraca z londyńskiego klubu:

Więcej na temat Robert Lewandowski Gala