Robert Lewandowski
East News

Robert Lewandowski może nie zagrać w meczach reprezentacji! Chodzi o zdrowie

Robert Lewandowski
East News

Niepokojące wiadomości na temat Roberta Lewandowskiego. Nasz najlepszy piłkarz może nie wystąpić w listopadowych meczach reprezentacji Polski! Jak informują sportowefakty.wp.pl, „Lewy” może przejść zabieg! Co się stało?

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy jak Joker i Harley Quinn! Ich przebrania na Halloween są hitem

Robert Lewandowski przejdzie zabieg?

Skąd takie informacje na temat Roberta? Portal powołuje się na znanego dziennikarza i komentatora sportowego, Mateusza Borka.

- Niewykluczone, że Robert będzie musiał poddać się mini-zabiegowi, żeby być w formie na najważniejsze jesienne mecze. Wtedy będzie wykluczony z gry na kilka, bądź kilkanaście dni - mówił Borek w programie "Cafe Futbol" na Polsacie Sport.

W listopadzie polską reprezentację czekają mecze z Izraelem (16 listopada) i ze Słowenią (19). Lewandowski jest kapitanem i podporą polskiej reprezentacji, więc nieobecność na meczach może być dużym osłabieniem dla drużyny Jerzego Brzęczka. Zresztą nie tylko jego - polski napastnik jest też gwiazdą Bayernu Monachium. Zresztą nie ma sobie na razie równych w całej niemieckiej lidze - jak dotąd przewodzi w klasyfikacji najbardziej skutecznych strzelców.

Na szczęście, nasi piłkarze zapewnili już sobie awans i w czerwcu na pewno zobaczymy ich na boiskach Euro 2020. A zdrowie jest najważniejsze, życzymy więc Robertowi i sobie by jak najdłużej był w najlepszej możliwej formie.

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04