Robert Lewandowski w dżinsowej kurtce

Ania Lewandowska pogodzi się z ojcem? Robert namawia ją do pojednania!

Robert Lewandowski w dżinsowej kurtce

Robert Lewandowski chce, aby Anna Lewandowska pogodziła się z ojcem - podaje tygodnik "Na żywo".  Piłkarz martwi się ponoć, że żona chowa urazę do bardzo bliskiej osoby. Trenerka nigdy nie kryła tego, że z ojcem nie ma najlepszych kontaktów. Wszystko popsuło się w momencie, kiedy ceniony operator filmowy, Bogdan Stachurski postanowił opuścić rodzinę. Anna Lewandowska miała wówczas 12 lat! W rozmowie z Magdą Mołek gwiazda wyznała, że dopóki tata był obecny w ich życiu to całą rodziną żyli spokojnie, bez większych problemów finansowych:

Dopóki tata był z nami, żyliśmy spokojnie i nie mieliśmy problemów finansowych. Kiedy odszedł, zostaliśmy z mamą bez środków do życia. Nie było pieniędzy na podręczniki do szkoły - wyznała w wywiadzie.

Anna Lewandowska zdobyła się też na szczere wyznanie, że po odejściu ojca jej rodzina musiała korzystać z pomocy Caritasu.

Mama Ani obawiała się, że rozpad rodziny może w przyszłości mieć negatywny wpływ na relacje córki z mężczyznami. Na szczęście ten scenariusz się nie sprawdził - zdradził gazecie informator.

Robert Lewandowski namawia Anię Lewandowską do pogodzenia z ojcem

Robert Lewandowski ponoć bardzo chce, aby Ania zmieniła swoje nastawienie do ojca. Kiedy Lewandowska wyznała Robertowi, że nie chce zaprosić ojca na ślub, on nie do końca zgadzał się z tym, ale pozwolił jej dokonać wyboru.

Robert nie nalegał wówczas, by zmienić jej decyzję, ale w głębi serca ma poczucie, że żona postępuje niewłaściwie, pielęgnując w sobie urazę do taty. Wie jednak, że nie będzie łatwo przekonać Anię do wykonania gestu w kierunku ojca. Delikatnie sugeruje, że mimo wszystko trzeba próbować mu wybaczać. Póki nie jest za późno - mówi źródło gazecie "Na żywo".

Co o tym myślicie?

 

Zobacz: Magda Mołek bardzo długo zabiegała o udział Lewandowskiej w jej show. Przekonała ją jednym zdaniem!

 

Anna Lewandowska pogodzi się z ojcem?

Anna Lewandowska
ONS

Piłkarzowi martwi się o żonę.

Robert Lewandowski w sportowych butach

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48