Robert Lewandowski
ONS

Kolejna inwestycja Roberta Lewandowskiego! Piłkarz buduje... klinikę w Warszawie!

Robert Lewandowski
ONS

Robert Lewandowski buduje klinikę w Warszawie - informuje "Super Express". Piłkarz właśnie rozpoczął nową inwestycję na warszawskiej Ochocie. Nowy projekt Lewandowskiego to prywatna klinika sportowa. Szpital specjalizujący się w medycynie sportowej ma powstać w pobliżu parku na Szczęśliwiecach. To już kolejny biznes najsłynniejszego polskiego piłkarza!

 

Zobacz też: Mikołaj był u Lewandowskich bogaty, ale nie prezenty są najważniejsze na ZDJĘCIU... Zobaczcie ich dłonie!

 

Robert Lewandowski buduje klinikę sportową

Klinika Roberta Lewandowskiego ma być wyposażona m.in. w trzy sale operacyjne oraz specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji - czytamy w tabloidzie. Szpital ma gwarantować swoim pacjentom bardzo wysoki poziom usług, porównywalny do tego, który oferują podobne placówki w Niemczech. Luksusowy poziom kliniki ma zapewniać wysoko wykwalifikowany personel. Szpital ma być dedykowany sportowcom po kontuzjach oraz osobom prywatnym. 

 

Inwestycje Roberta Lewandowskiego

Sportowa klinika w Warszawie to już kolejna inwestycja biznesowa Roberta Lewandowskiego. Niedawno piłkarz został deweloperem, jako wspólnik w firmie LS Investments, która zajmuje się budowaniem mieszkań w Warszawie. Robert Lewandowski bardzo poważnie podchodzi do ogromnych pieniędzy, które zarabia w sporcie i na kontraktach reklamowych. Gwiazdor Bayernu Monachium doskonale wie, że kariera w sporcie nie trwa wiecznie, więc już teraz stara się zabezpieczyć przyszłość sobie i swojej rodzinie. A ma o co dbać! Już wiosną na świecie pojawi się pierwsze dziecko państwa Lewandowskich. 

 

Polecamy: Robert Lewandowski przedłużył kontrakt! Ile będzie teraz zarabiał? Jego nowa stawka dzienna zwala z nóg!

 

Robert Lewandowski buduje klinikę sportową w Warszawie.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
East News

To już kolejna inwestycja piłkarza. Okazuje się, że Lewandowski to talent nie tylko sportowy, ale i biznesowy.

Robert Lewandowski cieszy się z gola
Eastnews

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08