Robert Lewandowski w camelowym płaszczu na zgrupowaniu kadry

Robert Lewandowski będzie miał operację! Co się stało?

Robert Lewandowski w camelowym płaszczu na zgrupowaniu kadry

Robert Lewandowski tuż przed świętami Bożego Narodzenia będzie musiał poddać się operacji. Według informacji uzyskanych przez Onet, tuż po spotkaniu ligowym z VfL Wolfsburg, które odbędzie się 21 grudnia, najlepszy polski piłkarz trafi na stół operacyjny! Co się stało naszemu napastnikowi? Robert Lewandowski przejdzie zabieg przepukliny pachwinowej najprawdopodobniej 22 lub 23 grudnia. Początkowo polski napastnik miał trafić do szpitala przed spotkaniem ligowym, jednak piłkarz jest w świetnej formie, dlatego też trener Hansi Flick chce mieć go w tym dniu w swoim zespole, aby wygrać spotkanie z Wilkami.

Zobacz także: Lewandowscy w gronie najbogatszych Polaków przed 40-stką. Na ile wyceniany jest ich majątek?

Polski piłkarz podda się zabiegowi w Monachium. Operacja była już planowana od dłuższego czasu, a zabieg ma na szczęście jedynie charakter profilaktyczny. 

- To rzecz, która w ogóle nie przeszkadza w wykonywaniu ćwiczeń biegowych czy siłowych. Trenuję normalnie, mogę też rozgrywać mecze. Nie odczuwam żadnego bólu - powiedział na jednej z konferencji prasowych Robert Lewandowski.

Doktor Stanisław Machowski przekazał Onetowi, iż rekonwalescencja po tego typu zabiegu, może wynosić od 2 do 4 tygodni. Wygląda na to, że kapitan polskiej reprezentacji w piłkę nożną nie będzie mógł polecieć z Bayernem na zgrupowanie do Kataru, które odbędzie się między 4 a 10 stycznia.

Miejmy jednak nadzieję, że Robertowi Lewandowskiemu uda się szybko wrócić do formy po operacji! 

East News

 

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08