Annę i Roberta Lewandowskich czeka długie rozstanie

Robert Lewandowski z Anią i Klarą wyprowadzą się wkrótce z Niemiec? Wcale nie trafią do Madrytu, ale...

Annę i Roberta Lewandowskich czeka długie rozstanie

Czy Robert Lewandowski, a wraz z nim cała rodzina, już latem wyprowadzi się z Niemiec? Według prasy sportowej nasz najlepszy piłkarz ma opuścić Bayern Monachium i trafić do... No właśnie. Dotąd spekulowano, że może zostać zawodnikiem wielkiego Realu Madryt. Ale to ponoć już nieaktualne!

 

Robert Lewandowski zagra w Londynie?

Jak pisze portal Sport.pl, Real Madryt już nie zabiega o Lewandowskiego. Nie chce bowiem konkurować o naszego napastnika z innym wielkim i bogatym klubem - Chelsea Londyn!  

Kapitan reprezentacji Polski w ekipie "The Blues" miałby zastąpić Diego Costę - informuje portal.

Co na to sam Robert Lewandowski? Na razie, wraz z Anią, malutką Klarą, rodziną i przyjaciółmi odpoczywa na Mazurach. Ale według nieoficjalnych informacji ma ponoć rozważać przeprowadzkę do Londynu. Mogą to pośrednio potwierdzać inne doniesienia - o tym, że Robert jest rozczarowany ostatnim sezonem w Bundeslidze. 

Jak podaje Sport.pl, szefowie Chelsea będą musieli zapłacić za Roberta około 100 milionów euro.

 

Czy uważacie, że przeprowadzka do Londynu do dobry pomysł? W konkurencyjnym Arsenalu Londyn grał jego kolega Wojtek Szczęsny. I ciągle formalnie jest w tym klubie - choć oddelegowany do AS Roma.

 

Instagramowi fani Roberta już załamują ręce nad jego odejściem z Bayernu. Inni zaś... witają go w Londynie. A on sam nieźle się bawi.

 

As always, it is best to recharge batteries in a place I love. Fun✌️#rl9

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47