Robert Janowski żegna się z widzami
Jest oświadczenie!
1/5
Robert Janowski żegna się z widzami

 

To koniec! Robert Janowski ostatecznie pożegnał się z widzami programu "Jaka to melodia?", który prowadził przez 21 lat w TVP 1. Prezenter nie podpisał się pod zmianami, które zaszły ze strony stacji, dlatego też nie zobaczymy go już więcej w roli gospodarza hitowego show. Co napisał w swoim oświadczeniu na Facebooku? Przeczytaj na kolejnych stronach!

 

Zobacz także: Norbi jednak w "Jakiej to melodii?"? Ten komentarz nie pozostawia złudzeń!

 

2/5
Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

 

Robert Janowski poinformował widzów, że ostatnie 10 odcinków, które miał jeszcze poprowadzić, TVP nie pokaże. To oznacza, że z dniem dzisiejszym prezenter kończy pracę w programie:

 

Kochani❤️ This Is The End! Wczoraj zapadły ostatnie decyzje w sprawie ,,Jaka to Melodia?" i naszych, ostatnich 10 odcinków. Nie gramy. Czyli to już koniec. 21 lat... Kawał życia. Waszego i mojego. Było pięknie. I nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień!  Dziękuję Media Corporation- producentowi, który przy udziale nas wszystkich, stworzył coś, co nie było tylko zwykłym telewizyjnym teleturniejem. Ten program to coś więcej niż jaka to melodia?! To 21 lat naszego wspólnego życia. Dziękuję MC ❤️

 

Zobacz: TVP chce sprawdzać jak wyglądały castingi do "Jaka to melodia?"! Atmosfera wokół programu robi się bardzo gorąca

 

Co jeszcze napisał? 

3/5
Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

 

Robert Janowski podziękował wszystkim współpracownikom, którzy byli dla niego jak rodzina:

 

Dziękuję koleżankom i kolegom z którymi miałem zaszczyt i ogromną przyjemność pracować i tworzyć Melodię. Nie wymieniam z nazwiska, bo nie wiedziałbym nawet od kogo zacząć. Wszyscy, Ci których widzieliście na ekranie a także przyjaciele ,,zza kulis" są... jak rodzina. Dziękuję Wam za to❤️ Dziękuję TVP za 21 lat emisji ,, Jaka to melodia?"- programu, który łączył pokolenia. Programu, który dzięki uczciwości, lojalności, wiedzy i pasji wszystkich biorących w nim udział był dobry dla wszystkich i na wszystko. Jak ulubiona piosenka- zmieniona, będzie być może równie ładna, ale nigdy nie będzie częścią naszej duszy ❤️

 

Zobacz: TYLKO U NAS: Robert Janowski wyprawił córce osiemnastkę. Wkrótce czeka go w życiu prawdziwa rewolucja!

4/5
Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

 

Na koniec Robert Janowski podziękował wszystkim widzom za wspólnie spędzone lata oraz uczestnikom za ich zaangażowanie:

I teraz WY! Uczestnicy, Zawodnicy, Telewidzowie i Fani! Najlepsi, Najwspanialsi, Najważniejsi! Dziękuję! Za 21 jeden lat dorastania z Wami, za piękne historie, za uśmiech, szczęście i łzy. Za oddany czas i serce, za radość i zmartwienia, za zaufanie, za lojalność. Dziękuję, że byliście w moim życiu i wpuściliście mnie do Waszego. Dziękuję za ,,teraz", kiedy to piszę. Za wzruszenie. Za prawdę. Za smutek i żal. Za optymizm i wiarę. Za Wasze ,,do zobaczenia". 
Dziękuję, że JESTEŚCIE ❤️
Kocham Was- RJ

Żałujecie? My bardzo!

Co dalej z programem? 

 

5/5
Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

 

Przypomnijmy - rok temu TVP przejęła licencję na podstawie której powstawał program od Media Corporation. Stacja, w kwestii dalszej produkcji show, dogadała się z ZPR Media (przez rok kontynuowała jednak pracę z Media Corporation, dlatego też planowani kolejnych 10 odcinków z udziałem Janowskiego). Odświeżono więc nieco formułę show, ale Robert Janowski nie był zainteresowany pracą przy nowym formacie:

 

Potwierdzam, że nie wyraziłem woli współpracy przy nowym formacie programu „Jaka to melodia?”. Nieprawdą jest, że podjąłem decyzję, nie zapoznawszy się ze zmianami - mówił prezenter.

 

TVP twierdziła inaczej:

 

Możemy jedynie stwierdzić, że z jego strony nie było woli współpracy. Pan Janowski nie zapoznał się z proponowanymi zmianami w programie, więc nie rozumiemy, skąd biorą się jego komentarze w tym zakresie - czytamy na wirtualnemedia.pl.
 

Teraz plotkuje się, że nowym prowadzącym będzie Norbi. Wokalista na razie nie potwierdza, ale też nie zaprzecza. 

 

Co Wy na to?

Więcej na temat Robert Janowski Jaka to melodia