Robert Janowski krytykuje talent show
ONS

Programy typu talent show od kilku lat cieszą się ogromną popularnością. Po wielkim sukcesie "Idola" na rynku pojawiły kolejne produkcje w których uczestnicy prezentują swój talent. Swoja karierę właśnie w ten sposób zaczynało wiele gwiazd. Do grona byłych uczestników talent show należą m.in. Monika Brodka, Grzegorz Hyży, Dawid Podsiadło i Ewelina Lisowska. Wielu z nich odniosło spektakularny sukces.
Zobacz: Podsiadło robi już karierę za granicą. Używa tam nowego pseudonimu

Okazuje się jednak, że nie wszystkim podobają się programu w których młode osoby mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w telewizji. Robert Janowski w rozmowie z lifestylenewseria.pl skrytykował talent show.

- Jestem jeszcze z tego pokolenia ludzi, którzy są cierpliwi, pracowici, nie chcą wszystkiego od razu. Gdybym miał 19 lat pewnie chciałbym odnieść sukces pojutrze, a dzisiaj wiem, że tak się nie da. Są programy typu talent show, gdzie komuś się wydaje, że właśnie złapał Pana Boga za nogi. Jak widać, tak nie jest. show-biznes jest bezlitosny. Tam mieli się po prostu podmioty wykonawcze i właściwie koniec. Ma być show i biznes z reklam, a nie z ludzi, którzy tam są podmiotami artystycznymi. Takie mamy czasy, nic na to nie poradzę. Kiedyś było łatwiej- stwierdził Janowski.

Zgadzacie się z opinią Roberta Janowskiego?

Zobacz na Polki.pl: Robert Janowski nie jest już singlem


Janowski na planie programu Agaty Młynarskiej:

 
 

Więcej na temat Robert Janowski