Party Stories
Robert Brylewski nie żyje
East News
Newsy

Wiemy, co zabiło Roberta Brylewskiego - legendę polskiego rocka. Są wyniki sekcji zwłok!

3 czerwca zmarł Robert Brylewski, legendarny muzyk, członek takich zespołów, jak choćby Armia, Brygada Kryzys czy też Izrael. O śmierci artysty poinformowali członkowie jego rodziny. Okazuje się, że Robert Brylewski od kilku tygodni pozostawał w śpiączce. Prawdopodobnie było to skutkiem pobicia, którego ofiarą padł w styczniu 2018 roku. To właśnie wtedy do mieszkania, które wynajmował wraz z narzeczoną na warszawskiej Pradze, wtargnął Tomasz J. 41-latek pobił gwiazdora, ponieważ nie wiedział, że jego matka wynajęła mieszkanie.

 

Zobacz: Nie żyje legendarny polski muzyk! Robert Brylewski miał tylko 57 lat! Tragiczne okoliczności śmierci

 

7 czerwca przeprowadzono sekcję zwłok, która miała wyjaśnić, jakie były bezpośrednie przyczyny śmierci Roberta Brylewskiego. Serwis Onet dotarł do wstępnych ustaleń.

 

- Ze wstępnych wyników sekcji zwłok wynika, że przyczyną śmierci mężczyzny była – ogólnie mówiąc – niewydolność krążeniowo-oddechowa. Na tym etapie jednak przeprowadzający sekcję nie jest w stanie podać bezpośredniej przyczyny śmierci i określić, czy była następstwem wcześniejszego pobicia. Będzie to jeszcze przedmiotem dalszych badań. Na ostateczne ich wyniki trzeba będzie poczekać jakieś dwa-trzy miesiące – mówi Onetowi prok. Edyta Szczykutowicz, wiceszefowa Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Północ.

 

Córka Anny Lewandowskiej pyta mamę, czy może zjeść coś niezdrowego! "Jest świadoma"

Co się stanie z Tomaszem J., sprawcą pobicia Roberta Brylewskiego?

 

Tomasz J. niedługo po tym, jak pobił Roberta Brylewskiego, został zatrzymany przez policję. Przedstawiono mu dwa zarzuty: stosowania przemocy w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania oraz spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Tomasz J. nadal przebywa w areszcie na obserwacji sądowo-psychiatrycznej. Śmierć Roberta Brylewskiego może wpłynąć na zmianę podstawionych mu zarzutów. Jednak o tym zadecydują ostateczne wyniki sekcji zwłok muzyka.

 

Robert Brylewski miał tylko 57 lat. Artysta osierocił dwie córki.

 

POLECAMY: Dramat legendy polskiej muzyki: Nie stać mnie na jedzenie!

 

Robert Brylewski nie żyje

Robert Brylewski nie żyje
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy na pogrzebie Roberta Brylewskiego
East News
Newsy
Wojewódzki, Zalewski, Ziemiec, Kazik i inne gwiazdy pożegnały Roberta Brylewskiego. ZDJĘCIA
Robert Brylewski nie żyje
East News
Newsy
Nie żyje legendarny polski muzyk! Robert Brylewski miał tylko 57 lat! Tragiczne okoliczności śmierci
Co się stało?

  Nie żyje Robert Brylewski, legendarny muzyk i postać absolutnie wyjątkowa. Grał w kultowych zespołach lat 80. - "Kryzys", "Brygada Kryzys", czy "Izrael", był współzałożycielem grupy "Armia". O śmierci wokalisty i gitarzysty poinformowały facebookowe profile tych grup, które przekazały oświadczenie rodziny Brylewskiego: Z wielkim żalem powiadamiamy, że dziś rano, po kilkutygodniowej śpiączce, spowodowanej ciężkim urazem zmarł Robert Brylewski. Nasz tata, partner, syn, dowódca naszych międzygalaktycznych i muzycznych podróży. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie. Rodzina   DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU PONIŻEJ   Jakie były przyczyny śmierci Brylewskiego? Jak przypomina Fakt24.pl w styczniu 2017 r. muzyk trafił do szpitala w Warszawie, gdzie wszczepiono mu stent w tętnicy prawej nogi. Z nieoficjalnych informacji portalu wynika również, że do pogorszenia się stanu zdrowia przyczyniła się także bójką, której padł ofiarą w styczniu tego roku. Trafił wtedy również do szpitala. Niedawno jego stan pogorszył się. Robert Brylewski zapadł w śpiączkę - pisze Fakt24.pl Robert Brylewski zmarł w szpitalu, nie wybudziwszy się ze śpiączki - w niedzielę 3 czerwca rano.    Pod postami pojawiły się już setki kondolencji i wspomnień. Jego muzyka i przesłanie towarzyszyły mi od 82 roku, dawały nadzieję, siłę, uczyły i pocieszały. Wieczna pamięć i szacunek dla Ciebie Robert... - pisze jeden z fanów. Pozostaną po nim piosenki. Jak choćby ta, skomponowana z Tomkiem Lipińskim:  

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja
Newsy
Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?

  Prokuratura poinformowała o wstępnych wynikach sekcji zwłok Pauliny D. Kilka dni temu odnaleziono ciało poszukiwanej   28-letniej absolwentki Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Kobieta zaginęła ponad tydzień temu, po raz ostatni widziano ją z mężczyzną w wieku 40-50 lat u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki. Policja ustaliła, że był to Gruzin mieszkający przy ulicy Żeromskiego. W sprawie zatrzymano już trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina - wszyscy usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań i niepowiadomienia o śmierci Pauliny D. Do tej pory trwają poszukiwania mężczyzny, który miał zamordować 28-letnią kobietę. Teraz wszyscy zastanawiają się, jaki był motyw zabójcy i jaka była przyczyna śmierci Pauliny D. Prokuratura odpowedziała na te pytania!   Zobacz także:  Brat zamordowanej Pauliny D. zabrał głos. Rodzina ma bardzo ważną prośbę!   Wyniki sekcji zwłok Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi w rozmowie z portalem Wirtualna Polska poinformował o wstępnych wynikach sekcji zwłok. Rzecznik przyznał, że śledczy zabezpieczyli nóż, którym kobieta mogła zostać zamordowana i zdementował medialne informacje, według których ciało Pauliny D. miało być rozczłonkowane.  Wstępne ustalenia po sekcji zwłok potwierdziły, że przyczyną śmierci 28-latki były rany kłute szyi. Stwierdzono także obrażenia wskazujące na pobicie - przyznał Krzysztof Kopania.  A jaki był motyw zabójcy? Dlaczego Paulina D. została zabita? Prawdopodobne jest, że do zabójstwa doszło z motywów seksualnych  - w rozmowie z portale wp.pl przyznał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.  Prokuratura sprawdza jeszcze, czy zabójca podał Paulinie D. środki psychoaktywne.    Zobacz także:  Skandal w sprawie śmierci Pauliny D.!...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner