Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Robert Biedroń zastąpi Andrzeja Dudę w fotelu prezydenta Polski?! Zdradza przed kamerą Party.pl!

Robert Biedroń zastąpi Andrzeja Dudę w fotelu prezydenta Polski?! Zdradza przed kamerą Party.pl!

Robert Biedroń będzie prezydentem Polski?! Od jakiegoś czasu pojawiają się spekulacje o tym, czy obecny prezydent Słupska wystartuje w kolejnych wyborach prezydenckich. Biedroń jest jednym najsympatyczniejszych polityków w naszym kraju. W Słupsku cieszy się ogromną popularnością, a przyszłe pary małżeńskie dobijają się drzwiami i oknami, by ślubu udzielił im właśnie Robert Biedroń. Polityk ma ogromne zaufanie wśród wielu Polaków, którzy doceniają jego postawę oraz wartości, którymi się kieruje. Czy Biedroń będzie chciał stanąć do walki o fotel prezydencki?

 

Zobacz też: Robert Biedroń wbija szpilę prezydentowi Dudzie za wpadkę na Dzień Dziecka. "Widać różnicę?" ZDJĘCIE

 

Posłuchajcie wypowiedzi Robert Biedronia dla Party.pl!

 

Polecamy: Robert Biedroń ostro o swojej orientacji: „Nie jestem zboczeńcem, nie jestem pedałem, tylko...”

 

Robert Biedroń powinien kandydować na prezydenta Polski?

Robert Biedroń
ONS

Zastąpi Andrzeja Dudę?

Andrzej Duda
East News

Kacper powiesił się
Newsy
14-letni Kacper popełnił samobójstwo, bo był prześladowany! Biedroń ostro: "Człowiek to jedyny gatunek, który nienawidzi z powodu homoseksualności"
14-letni Kacper popełnił samobójstwo, bo był prześladowany! Biedroń ostro: "Człowiek to jedyny gatunek, który nienawidzi z powodu homoseksualności"

Wstrząsająca historia 14-letniego Kacpra z Gorczyna budzi coraz więcej emocji. Nastolatek popełnił samobójstwo. Powiesił się, bo był prześladowany w szkole przez swoich rówieśników ze względu na homoseksualną orientację  i styl ubierania się. O sprawie poinformowała telewizja Nowa TV, która miała okazję porozmawiać z mamą Kacpra:  Moje dziecko było za wrażliwe na te czasy. On nie dawał sobie rady. Dokuczali mu. Dokuczali mu w szkole, wyzywali go.   Samobójstwo 14-letniego Kacpra Kacper w poprzednim roku szkolnym uczęszczał do gimnazjum w Łasku. Tam zaczął być prześladowany. Mama przeniosła go więc do innej szkoły, ale to nie pomogło - rówieśnicy, którzy nie dawali mu spokoju, mieszkali przecież w tej samej  miejscowości: To było grzeczne dziecko, niewygodne dla pozostałych, dla tych wszystkich łobuzów i oni prawdopodobnie mu robili krzywdę - mówi dziadek chłopca. Kacper zwierzał się mamie ze swoich problemów. Szkoła i pedagodzy jednak nie zareagowali na jego krzywdę: W porę nie zareagował żaden z pedagogów, a przecież problemy nastolatka nie pojawiły się z dnia na dzień. Od dłuższego czasu walczył z rówieśnikami, którzy nie akceptowali jego odmienności - mówi mama Kacpra.  Dyrektorka szkoły, której był uczniem, w rozmowie z Super Expressem mówi, że nie docierały do niej żadne niepokojące sygnały: Kacper chciał co prawda zmienić klasę na inną, ale potem zrezygnował z tego. Po wakacjach przeniósł się do innej szkoły. Nie wiązałabym jego śmierci z tym, co działo się u nas - wyjaśnia dyrektorka gimnazjum. Tragicznym finałem historii Kacpra zainteresował się m.in. znany polityk prezydent Słupska Robert Biedroń, który w krótkich, ale bardzo dosadnych słowach skomentował to, co się stało: Człowiek jest jedynym gatunkiem na Ziemi, który nienawidzi z powodu...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner