Rekordowa sprzedaż tabloidu z Dodą na okładce
ONS

Doda jednak pojedzie na Eurowizję? Podpis pod angielską wersją "Riotki" nie pozostawia złudzeń

Rekordowa sprzedaż tabloidu z Dodą na okładce
ONS

Fani Dody mocno naciskają na to, aby artystka w końcu wydała biografię. Wokalistka jednak mocno się z tym wstrzymuje, ponieważ ma jeszcze dużo do zrobienia muzycznie. W ostatnim z wywiadów zażartowała, że zrobił za nią już to ktoś inny. Zobacz: Doda nie chce wydać biografii. Zrobił to za nią ktoś inny

Tymczasem Rabczewska wciąż zaskakuje i właśnie przed chwilą na swoim profilu na Facebooku podzieliła się angielską wersją najnowszego singla "Riotka". Trzeba przyznać, że utwór porywa tak samo mocno jak oryginalna wersja. To dobry omen dla wszystkich, którzy liczą na to, że ich idolka pojedzie na Eurowizję, o czym świadczy też wzmianka przy angielskim tytule "Not Over You (POLAND Eurovision 2015)". Pomimo, że prezes TVP wypowiedział się nieprzychylnie o osobie wokalistki to wszystko wskazuje na to, że jest ona brana pod uwagę. Wystarczy tylko spojrzeć na jej wpis na Facebooku:

Ze względu na liczne i gorące prośby Fanów Eurowizji angielska wersja "Riotki" specjalnie dla nich... :) I nie tylko! Z serdecznymi pozdrowieniami dla prezesa Polskiej Telewizji "Publicznej" :)

Z pewnością artystka zrobiłaby niezapomniane show, a tego kto oficjalnie będzie reprezentował nasz kraj w Wiedniu dowiemy się już w poniedziałek.

Zobacz: Prezes TVP bojkotuje Dodę: Nie ma uzasadnienia dla jej obecności w telewizji publicznej

 
 

Seksowna Doda na wakacjach:

Więcej na temat Doda Eurowizja Riotka
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41